آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219695
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396 9:28
تعداد بازدید : 727

برندگان طرح «بسیار سفر باید بُرد» مشخص شدند

برندگان جوایز طرح «بسیار سفر باید بُرد» باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند.

بانک آینده - قرعه کشی جوایز ششمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با نام «بسیار سفر باید بُرد»، با حضور بازرسان تعیین شده از طرف بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، برگزار و برندگان ۳ سفر به کشور برزیل با یک نفر همراه، ۵ سفر به قاره اروپا با کشتی کروز و ۳۶۰ جایزه دیگر این طرح مشخص شدند. 
طرح «بسیار سفر باید بُرد»، به منظور گسترش فرهنگ بهره برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد یک تجربه جدید برای هم وطنان گرامی از سوی بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به مرحله اجرا درآمد. این طرح، از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری، هم زمان با نیمه ماه شعبان آغاز شده و تا تاریخ ۱۰ شهریور ماه جاری  مصادف با عید سعید قربان ادامه داشت. مشتریان محترم در این زمان فرصت داشتند تا براساس نوع سپرده بانکی، تراکنش های بانکداری الکترونیکی و نگهداشت مبلغ سپرده، امتیاز کسب کنند و با کسب حداقل ۵۰۰ امتیاز در قرعه کشی جوایز این طرح شرکت کنند.
ساز و کار امتیازدهی و شرکت در قرعه کشی های باشگاه مشتریان بانک آینده به گونه ای طراحی شده است که مشتریان می توانند مقدار مشخصی از امتیاز را به منظور شرکت در قرعه کشی هر دوره استفاده کنند و مابقی امتیاز خود را ذخیره کرده و در دور ه های آینده تا پایان سال ۱۳۹۶ به منظور افزایش امتیاز و شانس برنده شدن خود استفاده کنند. 
در زمان برگزاری این دوره، سه طرح تشویق کوتاه مدت با عناوین «باشگاه خیراندیشان»، «مشتریان بانک آینده، دوستان خوب محیط زیست» و «هدیه بخر، هدیه ببر» برگزار شده است. جوایز این دوره از باشگاه مشتریان ۳۶۸ سفر و کمک هزینه سفرهای داخلی و خارجی بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتی ba.efarda.ir مراجعه کنید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :