آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219653
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396 9:0
تعداد بازدید : 1323

برگزاری مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات

مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران به منظور تصویب صورت های مالی سال 1395 و بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

وزارت ارتباطات - مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان هواپیمایی کشوری، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و اعضای هیات عامل آن و نیز معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت، جلسه مجمع عمومی سازمان مذکور جهت تصویب صورت های مالی سال 1395 و عملکرد سازمان فناوری اطلاعات ایران تشکیل شد.
در این جلسه که به ریاست محمد جواد آذری جهرمی برگزار شد، وی ضمن بیان انجام ماموریت های تخصصی سازمان فناوری اطلاعات ایران، تثبیت و افزایش درآمدهای پایدار این سازمان را یکی از اولویت های اصلی سازمان فناوری اطلاعات به منظور تحقق اهداف محموله عنوان کرد.
رییس مجمع عمومی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در سازمان فناوری اطلاعات بیان کرد: انتظار می رود با برنامه ریزی و اقدامات مضاعف شبکه ملی اطلاعات و سایر طرح ها و پروژه های سازمان با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.
وی با بیان مصوبات و بخشنامه های مربوطه، خواستار عملیاتی شدن بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و انجام حسابرسی عملیاتی نیز شد.
در پایان این جلسه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تشکر از رییس و اعضای هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ، از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارتخانه و دفتر نظارت، ارزیابی برنامه ها و امور مجامع به عنوان برگزار کننده مجامع عمومی دستگاه های اجرایی تابعه قدردانی کرد.
بر اساس همین گزارش، مجامع عمومی شرکت های ارتباطات زیرساخت، پست و خدمات هوایی پیام و همچنین هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران نیز در ماه جاری تشکیل و صورت های مالی آنها تصویب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :