آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219652
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396 9:0
تعداد بازدید : 1792

کمک به دانش آموزان بی بضاعت در قالب کمپین «با مهر می ریم مدرسه»

سایت خیریه مهربانه در قالب کمپین «با مهر میریم مدرسه»، در آغاز سال تحصیلی در حال جمع آوری کمک برای دانش آموزان بی بضاعت در نقاط مختلف کشور است.

فناوران - در قالب کمپین جدید مهربانه، 9 پروژه مختلف در نقاط مختلف کشور برای خرید نوشت افزار، لباس مدرسه، کیف و کفش جهت دانش آموزان بی بضاعت تعریف شده است. این پروژه ها برای تکمیل شدن در مجمع نیاز به 74 میلیون و 750 هزار تومان کمک مردمی دارند.
این پروژه ها شامل خرید کیف و لوازم تحریر برای کودکان طبس، تهیه لباس مدرسه و کفش برای کودکان خوزستان، تهیه کیف برای کودکان بی سرپرست یزد، تهیه نوشت افزار و کیف برای مناطق محروم اردبیل، تهيه نوشت افزار براي كودكان محروم از تحصيل کهگیلویه و بویراحمد، تهيه كيف و نوشت افزار براى ايتام تهران، تهيه كيف و كفش براي دختران مستعد کرمان، تهیه لوازم تحصیل برای دانش آموزان بی بضاعت تهران و تهیه نوشت افزار برای کودکان سیستان وبلوچستان می شود.
سایت خیریه مهربانه یک پلات فرم جمع آوری کمک به صورت آنلاین برای سازمان های خیریه دارای مجوز در سراسر کشور است.  در این سایت خیریه ها می توانند با تعریف پروژه ای با هزینه کرد و مبلغ مشخص، کمک های مردمی را به صورت آنلاین جمع کنند. در صورتی که کمک مورد نظر در مدت زمان معین جمع آوری شود، مبلغ به خیریه پرداخت شده و در غیر این صورت به کمک کننده باز گردانده می شود. کاربران اینترنت نیز می توانند با مراجعه به سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir، از جزییات پروژه های خیریه مطلع شده و هر مبلغی که دوست دارند به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم کمک کنند.
تاکنون مهربانه موفق به جمع آوری آنلاین بیش از 8 میلیارد ریال کمک های مردمی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :