آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219555
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396 10:15
تعداد بازدید : 738

تا پایان هفته هشتم طرح ضربتی

۳۹۵ هزار نفر وام ازدواج گرفتند

شبکه بانکی به منظور اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج، از ابتدای مرداد امسال تا پایان هفته هشتم، به بیش از ۳۹۵ هزار نفر وام پرداخت کرده است.

بانک مرکزی - به منظور اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج، از ابتدای مردادماه امسال بیش از ۳۹۵ هزار نفر وام پرداخت کرده است. 
بر این اساس، حدود ۹۸ هزار فقره از مجموع وام های پرداختی در استان های محروم و کم برخوردار و بالغ بر ۲۹۷ هزار فقره پرداخت نیز در سایر استان ها و مناطق کشور صورت گرفته است. 
قبل از اجرای طرح در اول مردادماه سال جاری تعداد افراد در صف (ثبت نام در سامانه وام ازدواج) بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر بوده است که در پایان هفته هشتم از اجرای طرح ضربتی تعداد ۳۱۰ هزار نفر از  افراد در صف سامانه کاهش یافته است.
همچنین تعداد افراد در صف سامانه وام از بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر در ابتدای طرح  به ۱۹۰ هزارنفر در روز ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۶ کاهش یافته است. بر اساس این گزارش عدم تعادل در تعداد پرداختی وام و کاهش تعداد متقاضیان در صف به دلیل ثبت نام حدود ۱۲۷هزار نفر متقاضی جدید در طول اجرای طرح است. تعداد پرداختی وام ازدواج از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۷۲۷ هزار فقره بوده که ۵۴ درصد آن (۳۹۵ هزار فقره) مربوط به هشت هفته اجرای طرح بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :