آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219248
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396 2:49
تعداد بازدید : 447

معرفی کاربردهای نمایشگرهای حرفه‌ای ویدیو وال سامسونگ

کارآمدهای مقرون به صرفه

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران کسب وکارها، انتخاب دستگاه ها و ابزارهای دیجیتالی موثر و کارآمد است. این دسته از مدیران باید دستگاه هایی را انتخاب کنند که علاوه بر داشتن کیفیت و قدرت بالا، هزینه های سالانه سازمان ها و شرکت ها را هم کاهش دهد.

فناوران- درباره نمایشگرهای به کار رفته در سازمان ها این دغدغه بیشتر است، جایی که مدیران و تصمیم گیران سازمان ها بسته به کارها و فعالیت های داخلی سازمان خود دست به انتخاب هایی می زنند که گاه صحیح و در بعضی مواقع هزینه زا و ناکارآمد است.به همین منظور آشنایی با انواع نمایشگرهای حرفه ای می تواند به انتخاب یک محصول مناسب و مقرون به صرفه کمک کند. نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ از جمله نمایشگرهای اسمارت ساینیج هستند که به دلیل داشتن ویژگی ها و قابلیت های متنوع و کاربردی برای بسیاری از کسب وکارها و کارکردهای مختلف بهینه شده اند. 
 سازمان های اداری و تجاری 
ویدیو وال های سامسونگ با صفحه نمایشى با رزولوشن UHD مورد توجه مدیران سازمان ها قرار گرفته اند. به کمک راهکار MagicINFO در نمایشگرهای ویدیو وال، پخش هر فایل چند رسانه ای با فرمت های گوناگون متنی، تصویری و ویدیویی امکان پذیر شده است. همچنین صفحه نمایش ویدیو وال ها با روشنایی ۵۰۰ تا ۷۰۰ نیت و طیف رنگی گسترده با امکان نمایش بیش از ۱۶ میلیون رنگ، تضمین کننده پخش تصاویر با کیفیت مطلوب خواهد بود.
 اتاق های مانیتورینگ و کنترل 
تمرکز و دقت بالا روی تصاویر پخش شده به همراه کنترل دایمی از جمله ویژگی های یک سیستم مانیتورینگ و نظارت کارآمد است. 
در این فضا هر محصولی به غیر از یک نمایشگر حرفه ای نه تنها به فرآیند نظارت صدمه می زند؛ بلکه هزینه های مالی زیادی را برای شرکت ها ایجاد می کند.نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ از یک سو با داشتن پنل ضد تابش و زاویه دید ۱۷۸ درجه ای تمرکز بالایی را برای بیننده به وجود می آورد و از سوی دیگر با کارکرد ۲۴ ساعته در تمام هفت روز هفته و پخش بدون وقفه تصاویر، وسیله ای مقرون به صرفه با طول عمر بالا برای اتاق های کنترل و مانیتورینگ سازمان ها و شرکت ها خواهد بود.
 نمایش سینمایی
سالن های نمایش، گالری ها و سالن های هنری برای معرفی و نمایش محتوا نیازمند نمایشگری هستند که بتواند تصاویر را به شکلی چشم نواز و بی نقص پخش کند.  نمایش محتوا با رنگ های طبیعی و وضوح و شفافیت بالای تصاویر به همراه کنتراست بهینه پنل نمایشگر از جمله ویژگی هایی است که انتظار می رود نمایشگرهای موجود در سالن های هنری داشته باشند. 
نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ از فناوری Color Export بهره می برند که با نمایش یکنواخت و منسجم نور و رنگ در تمام سطوح صفحه نمایش تصاویری شفاف و واضح به نمایش می گذارند. علاوه بر این ویدیو وال ها به کمک فناوری Factory Calibration کیفیت بالای تصویر خود را در زمان های پخش طولانی و در شرایط دمایی متفاوت حفظ می کنند.  همچنین طراحی نمایشگرهای موجود در این فضاها می بایست به گونه ای باشد که متناسب با طراحی زیبای آنها باشد. در این مورد نمایشگرهای ویدئو وال سامسونگ با ضخامت 5/3 میلی متری و طراحی مینیمال نمایشگر از طراحی شیک و جذابی برخوردار هستند. 
 مجتمع های تجاری
ارایه اطلاعات به مراجعه کنندگان، برندینگ شرکت های فعال در مجتمع تجاری و راهنمایی حاضران در پاساژ ها از جمله کارهایی ا ست که می توان انجام تمام و کمال آنها را به یک نمایشگر حرفه ای سپرد.  نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ دارای بدنه ای مقاوم و سازگار با محیط های عمومی هستند که موجب می شود تا در دماهای سرد و گرم کارآیی بالای خود را حفظ کنند. همچنین تقسیم صفحات نمایشگر به چندین بخش و کنترل محتوا از راه دور، نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ را به دستگاهی همه کاره برای صاحبان کسب وکارها تبدیل کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :