آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219245
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396 2:43
تعداد بازدید : 940

سامانه «مدیریت تقلب پایا» برترین طرح تجارت الکترونیکی آسیا شد

«سامانه مدیریت تقلب پایا» شرکت خدمات انفورماتیک موفق به احراز جایگاه دوم برترین طرح های تجارت الکترونیکی آسیا (AFACT) شد.


فناوران - در این دوره از بخش رقابتی همایش، سامانه مدیریت تقلب پایا در بخش خلق ارزش از داده ها که تمرکز این بخش بر بکارگیری فناوری کلان داده است؛ شرکت کرد. 
این سامانه در بخش رقابتی همایش موفق شد رتبه دوم  خلق ارزش از داده ها را کسب کند.همچنین چگونگی کار این سامانه در کنفرانس و نمایشگاه WCIT2017 تایوان در معرض دید متخصصان  خارجی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش AFACT یک سازمان بین المللی با هدف تسهیل و بهبود کسب و کار الکترونیکی است و تمرکز اصلی آن ساده سازی تبادلات بین المللی از طریق هماهنگی روش ها و فرایندهای اطلاعاتی است. سی و پنجمین گردهمایی AFACT هفته پیش در تایوان به کار خود پایان داد.
این اجلاس در قالب دو رویداد برگزار شد. رویداد اول، شامل نشست عمومی با سه گروه کاری با عنوان های کمیته دامنه کسب و کار، کمیته پشتیبانی جامعه اعضا و کمیته متدلوژی و فناوری و دیگری شامل مسابقه دوسالانه برترین طرح های تجاری الکترونیکی در آسیا موسوم به e- Asia Awards است که نفرات و شرکت های برتر برگزیده در جریان آن معرفی شدند. این مسابقه در سطح آسیا به جهت حضور نمایندگان اصلی و فنی کشورها، فرصت مغتنمی را برای تبادل نظر و عرضه توانمندی های اعضا فراهم می آورد.
بر اساس این گزارش در اجلاس مذکور، نمایندگان 19 کشور محدوده آسیا و اقیانوسیه اعم از هندوستان، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی، مالزی، مغولستان، پاکستان، فیلیپین، عربستان سعودی، سنگاپور، سری لانکا، تایلند، ویتنام، استرالیا، ایران، افغانستان، چین، تایوان و کامبوج عضو هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :