آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219244
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396 2:42
تعداد بازدید : 980

اعزام تیم ویژه برای دلجویی از کارمند مخابرات ارومیه

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نسبت به انتشار عکسی مبنی بر برخورد شرکت مخابرات با یکی از کارمندان معترض، واکنش نشان داد و گفت: تیمی برای بررسی این مشکل به ارومیه اعزام می شوند تا موضوع را سریعا پیگیری کنند و مشکل مرتفع شود.

شرکت مخابرات - برات قنبری افزود: شرکت مخابرات ایران همواره باور دارد بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی آن وابسته است و در جهت حفظ سطح اشتغال و حقوق کارکنان خود کوشیده است.
وی با بیان اینکه مبنای سیاست ها و فعالیت های شرکت مخابرات ایران توجه به  اعتبار و جایگاه نیروی انسانی  است گفت: تلاش می کنیم که این موضوع شفاف و مشخص شود تا تامین امنیت شغلی افراد تضمین شود. 
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اجرای حق وحقوق کارکنان بر اساس قانون توسط شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت بنا به مسوولیت اجتماعی و تعهد سهامداران به شرایط قرارداد خصوصی سازی، سطح اشتغال را ثابت نگه داشته، از تعدیل نیروی انسانی خودداری کرده است.
براساس این گزارش هفته پیش عکسی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن یکی از کارمندان مخابرات آذربایجان غربی روی زمین نشسته و در حال گریه کردن است. 
وزیر ارتباطات بلافاصله به انتشار این عکس در اینستاگرام خود واکنش نشان داد و اعلام کرد که به مدیرعامل مخابرات دستور داده سریعا پیگیر این وضعیت شود.
محمد جواد آذری جهرمی نوشت: «این تصویر را دیروز در میانه شلوغی کار دیدم. زیرنویس عکس حاکی از این بود که با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان غربی برخورد شده و میز و صندلی وی جمع آوری شده است. اخباری به من دادند که تقاضاهای این گروه قابل اجابت نیست و خارج از قواعد فعلی مخابرات ایران است. موضوع را در همان شلوغی برای مدیرعامل مخابرات ایران ارسال کردم و خواستم سریعا پیگیری کنند و مشکل مرتفع شود. بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی است. مخابرات ایران شاید در ظاهر با مشکلات مالی مواجه باشد اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است. امیدوارم به زودی جای این اشک و تلخی، لبخند و شادی بر لبان این خواهر آذری ام نقش ببندد».


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :