fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 219089
  تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 10:12
  تعداد بازدید : 1177

  143 میلیون نفر

  در حالی که اهمال شرکت اکوئیفاکس موجب افشای اطلاعات خصوصی ۱۴۳ میلیون آمریکایی (معادل ۴۴ درصد جمعیت این کشور) شده و شکایت از آن ممکن است فرایندی زمان بر باشد، روش جدیدی برای این کار ابداع شده است.

  فارس- Equifax بعد از یک ماه حاضر به افشاگری درباره آسیب پذیری امنیتی شده که منجر به افشای داده های شخصی میلیون ها نفر شده است و کاربران آسیب دیده بدون نیاز به صرف هزینه برای گرفتن وکیل می توانند از یک بات گفتگو برای تعقیب قضایی Equifax استفاده کنند.این بات که از آدرس donotpay-search-master.herokuapp.com در دسترس است، به افراد ساکن در ایالات مختلف آمریکا کمک می کند تا شکایتی مناسب بر علیه Equifax برای طرح در دادگاه تنظیم کنند.
  حتی افرادی که اطلاعاتشان به علت حفره امنیتی Equifax افشا نشده، می توانند از این ابزار شکایت برای درخواست خسارت از آن استفاده کنند. حداقل مبلغ قابل تقاضا از این شرکت 2500 دلار و حداکثر مبلغ قابل تقاضا 25000 دلار است.
  این بات که در تمامی 50 ایالت آمریکا قابل استفاده است، پیش از این برای کمک به پرداخت قبض پارکینگ استفاده می شد؛ اما به روزرسانی آن به کمک 143 میلیون آمریکایی آمده است. البته این ابزار کمکی به برخی شهروندان دیگر کشورها که به همین علت آسیب دیده اند، نمی کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :