آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218893
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396 10:10
تعداد بازدید : 1113

کارگاه فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در فاوا برگزار می شود

دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات در نظر دارد کارگاهی را با عنوان «فرصت ها، تهدیدها و چالش های سرمایه گذاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات»، با هدف آشنایی مدیران ارشد و کارشناسان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار کند.

وزارت ارتباطات - دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد که در روز دوشنبه 20 شهریور، کارگاهی را با عنوان «فرصت ها تهدیدها و چالش های سرمایه گذاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات» با هدف آشنایی مدیران ارشد و کارشناسان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار کند. 
بررسی اهمیت و ضرورت سرمایه گذاری خارجی در کشور و ارایه تعاریف و روش های سرمایه گذاری خارجی در بسترهای قانونی و مقرراتی سرمایه گذاری خارجی در کشور از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه بررسی می شود.
از سوی دیگر سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و مشوق های سرمایه گذاری خارجی و تبیین فرایند سرمایه گذاری خارجی در این کارگاه معرفی می شود.
همچنین ارایه تعریف و فهرستی از فرصت سرمایه گذاری خارجی و از همه مهم تر بازاریابی فرصت های سرمایه گذاری خارجی از دیگر موضوعاتی است که در این کارگاه ارایه می شود.
در این کارگاه، آغاز مشارکت و شکل گیری پروژه سرمایه گذاری خارجی و نحوه اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی برای بهره مندی از حمایت ها و مزایای قانونی، بررسی و تبیین نقش دولت در نظارت و راهبری پروژه های سرمایه گذاری خارجی و مراقبت های پس از آن و نیز رفع موانع جذب سرمایه گذاری خارجی بررسی می شود.
بر اساس این گزارش، مشارکت در این کارگاه برای همه همکاران آزاد است و در اجرای این کارگاه که فردا در محل تالار شهید قندی (روابط عمومی ستاد وزارت) و با مشارکت مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت برگزار می شود، سعی شده است موضوعات به صورت عملی ارایه و بررسی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :