آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21854
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1391 14:56
تعداد بازدید : 1457

مدیرعامل جیرینگ اعلام کرد:

استقبال از استعلام موجودی از طریق تلفن همراه بیش از حد بود

به گفته مدیرعامل شرکت جیرینگ یکی از بانک های عامل احتمالا به دلیل کاهش درآمدهای حاصل از گرفتن موجودی توسط مردم از طریق دستگاه های خودپرداز درگاه خود را فعلا روی جیرینگ همراه اول بسته است.

فناوران- علیرضا طلوع در خصوص اینکه چرا اخیرا کاربران نمی‌توانند از طریق جیرینگ موجودی حساب خود را در یکی از بانک‌های معتبر کشور دریافت کنند، گفت: این موضوع را پیگیری کرده‌ایم اما پاسخ روشنی تاکنون دریافت نکردیم.
وی افزود: با توجه به اینکه مردم از سرویس دریافت موجودی حساب‌های بانکی از طریق تلفن همراه استقبال زیادی کردند، احتمال می‌دهیم درآمد حاصل از این بخش بانک مربوطه کاهش یافته و آنها خواستار دریافت کارمزد از مردم باشند.
وی گفت:‌ به زودی با جلسه‌ای که با حضور نمایندگان بانک مرکزی برگزار خواهد شد در خصوص دریافت میزان کارمزد برای این سرویس مذاکره خواهیم کرد.
مدیرعامل جیرینگ گفت: در حال حاضر این سرویس به صورت رایگان برای تمامی مشترکان همراه اول راه‌اندازی شده و هر زمان که بانک مرکزی دستور دریافت کارمزد بابت این سرویس را ابلاغ کند ما هم براساس قانون آن را انجام می‌دهیم.
طلوع با بیان اینکه در حال حاضر کاربران تلفن همراه می‌توانند از طریق کار‌ت‌های عضو شتاب مبلغ یک میلیون تومان به حساب جیرینگ خود واریز کنند گفت: در صورتی که مشترکی بخواهد از حساب جیرینگ خود پول نقد دریافت کند می‌تواند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی روزانه تا سقف 200 هزار تومان همانند خودپرداز‌ها از حساب خود دریافت کنند.
وی در خصوص مزایای سرویس استعلام موجودی از طریق تلفن همراه گفت: یکی از بزرگ‌ترین مزایای این سرویس در دسترس بودن در تمامی ساعات شبانه‌روز بدون نیاز به حضور فیزیکی است.
وی در خصوص اینکه در برخی مناطق امکان استفاده از سرویس‌های جیرینگ نیست گفت: گاها پیش می‌آید که برخی از BTSها مشکلاتی برای ارایه سرویس‌ها USDD دارند و در صورتی که مشترکان منطقه مورد نظر را به ما اعلام کنند برای رفع آن اقدام خواهیم کرد.
او در خصوص واریز پول از حساب جیرینگ به کارت‌های عضو شتاب گفت: در حال مذاکره با بانک مرکزی در این زمینه هستیم و امیدواریم به زودی این مجوز را نیز از بانک مرکزی دریافت کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :