آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218423
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396 11:1
تعداد بازدید : 921

همراه اول اینترنت رایگان داخلی عیدی می دهد

همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به مدت 9روز اینترنت رایگان داخلی عیدی می دهد.

ارتباطات سیار ایران - در این طرح کلیه مشترکان دائمی و اعتباری می توانند از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم سال 96، به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه از سایت های منتخب داخلی بازدید کنند.
کلیه ترافیک سایت های منتخب داخلی که از سوی رگولاتوری به عنوان سایت های داخلی منتخب اعلام شده و در حال حاضر با 50 درصد تخفیف برای مشترکان محاسبه می شود، کاملا رایگان شده و  مشترکان در بازه زمانی مذکور هزینه ای بابت استفاده از این سایت ها پرداخت نمی کنند.
این طرح شامل همه مشترکان دائمی و اعتباری شده و برای تمامی مشترکان چه افرادی که از بسته های اینترنت استفاده کرده و چه افرادی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند، قابل استفاده است.
بر این اساس، برای مشترکانی که از بسته نوترینو استفاده می کنند، ترافیک محاسبه شده هنگام بازدید از سایت های داخلی صفر و برای مشترکانی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند، هزینه استفاده از اینترنت صفر در نظر گرفته می شود.
این طرح از تاریخ 10 شهریور 96 (به مناسبت عید سعید قربان) لغایت 18 شهریور 96 (عید سعید غدیر خم) به صورت خودکار برای همه مشترکان دایمی و اعتباری فعال می شود و پس از اتمام بازه زمانی مذکور، مجددا مشترکان با 50 درصد تخفیف مانند روزهای قبل شارژ خواهند شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :