آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218340
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396 9:7
تعداد بازدید : 463

سامسونگ به ایفا سه تا «گیر» داد

شرکت سامسونگ الکترونیکس سه ابزار پوشیدنی جدید در ایفا 2017 معرفی کرد.

فناوران- نخستین محصول ساعت هوشمند Gear Sport است؛ یک ساعت زیبا و چندکاره که با محوریت تناسب اندام طراحی شده و ضد آب است. Gear Fit 2 Pro هم نسخه ای بروز شده از مچ بند ورزشی با امکان اتصال به GPS و قابلیت های هوشمند است و در نهایت Gear IconX نسل دوم هدفون های بی سیم سامسونگ است.
 سری جدید دستگاه های Gear سامسونگ با این هدف طراحی شدند که در داشتن زندگی سالم و متوازن تر به کاربران کمک کنند.
دستگاه های جدید گیر برای انواع فعالیت ها از پیگیری تمرینات منسجم بدنسازی تا نظارت بر خواب و تغذیه و نیز روحیه دادن و هدایت سبک زندگی به کاربران کمک می کنند. شرکت سامسونگ با معرفی توانمندی های هوشمند، قابلیت هایی با کاربرد ساده و نیز همکاری با برترین نام های حوزه فناوری و تناسب اندام، به کاربران دستگاه های خود کمک می کند از حوزه تناسب اندام فراتر رفته و کارهای بزرگ را انجام دهند.
گفتنی است که سامسونگ توانمندی های جدیدی را به گیر اسپرت و گیر فیت۲ پرو افزوده است که قابلیت کنترل و رهگیری شناگر با این دستگاه های ضد آب یکی از این موارد است.
همچنین اکنون و با استفاده از جدیدترین برنامه آموزش شنای اسپیدو به نام Speedo On، گیر اسپرت و گیر فیت۲ پرو نیز به شما امکان می دهند معیارهای کلیدی شنا مانند شمارش رفت و برگشت ها، زمان آنها، نوع شنا و غیره را رهگیری کنید. 
این دستگاه ها همچنین با افزایش دقت، امکان نظارت آنی بر ضربان قلب را فراهم می کند. 
همچنین این دستگاه ها با بدن شما هماهنگ بوده و می توانند قدم زدن، دویدن، دوچرخه سواری یا فعالیت های پرتحرکی از رقص تا بسکتبال را تشخیص دهند. اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه این محصولات ارایه نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :