آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218275
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1396 1:22
تعداد بازدید : 1827

رکورد ثبت نام در یک مسابقه بازی رایانه ای ایرانی شکست

رکورد ثبت نام برای حضور در لیگ بازی های رایانه ای ایران شکست تا این رقابت ها، بزرگ ترین مسابقات تاریخ کشور نام بگیرد.

فناوران - در حالی تعداد ثبت نام کنندگان در سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران از مرز 4 هزار نفر عبور کرده است که در دوره نخست این رقابت ها 2 هزار و در دوره دوم 3 هزار نفر در این رویداد شرکت کرده بودند. 
مهلت ثبت نام در این رقابت ها قرار بود 5 شهریورماه به پایان برسد اما با توجه به استقبال گسترده علاقه مندان به بازی های رایانه ای، این مهلت تا دهم شهریورماه تمدید شده است. با این حال و پیش از پایان مهلت نهایی ثبت نام، این رقابت ها به بزرگ ترین مسابقات تاریخ بازی های رایانه ای در ایران بدل شده است.
برای این رقابت ها یک میلیارد ریال جایزه تعیین شده و قرار است در صورت اختصاص سهمیه، قهرمانان رشته های فیفا و کلش رویال، به مسابقات جهانی ورزش های الکترونیکی پاریس ESWC اعزام شوند. 
جایزه ویژه این رقابت ها هم یک دستگاه خودرو 206 است که به قهرمان رشته ای اهدا خواهد شد که بیشترین تعداد شرکت کننده را داشته باشد. تاکنون بیش ترین تعداد شرکت کننده در بازی ایرانی Quiz of Kings و بازی فیفا بوده و این دو رشته رقابت بسیار تنگاتنگی در این خصوص دارند. بنابراین باید تا 10 شهریور ماه و پایان مهلت ثبت نام صبر کرد و دید در نهایت خودرو 206 به عنوان جایزه کدام رشته تعیین خواهد شد.
بازی های PES 2017 و FIFA 2017 در دو کنسول پلی استیشن 4 و اکس باکس 360، بازی Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی های هوشمند و بازی Counter Strike Global Offensive برای کامپیوتر، رشته های سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران هستند.علاقه مندان برای ثبت نام در سومین دوره لیگ بازی های رایانه ای ایران، می توانند به نشانی
 evnd.co/oTxyR مراجعه کنند.
سومین دوره لیگ بازی های رایانه ای ایران توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی های رایانه ای ESWC از 13 تا 23 شهریور در مجموعه برج میلاد برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :