آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218228
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396 10:23
تعداد بازدید : 664

سومین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار می شود

سومین نمایشگاه تراکنش ایران دوم تا چهارم آبان ماه میزبان علاقه مندان حوزه صنایع مالی و بانکی خواهد بود.

فناوران - نمایشگاه تراکنش ایران  (Iran Transaction Exhibition)، با شعار، «نبض کسب و کار در تراکنش می زند»، یک نمایشگاه تخصصی بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی است. 
در رویداد 2017 ITE، بانک ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت های پرداخت (PSPها)، تولید کنندگان سخت افزار و نرم افزار در صنعت بانک داری و پرداخت، شرکت های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی ، سازمان های ارایه دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی ، ارایه دهندگان خدمات و راه کارهای پرداخت الکترونیکی و شرکت های تازه کار و صاحبان ایده های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند.
نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) با 3 سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ 3 نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و 3 کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت اشیاء»، «داده های عظیم» و «بلاک چین»  به همراه 40 کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد.
همزمان با این نمایشگاه، جشنواره «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاران خطرپذیر، برپا خواهد شد.
این نمایشگاه با توجه به سند چشم انداز 1404 و با راهبرد «ایران را مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی منطقه خواهیم کرد» و با رویکرد “توسعه کسب و کارهای بخش حقوقی در حوزه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی”، 2 تا 4 آبانماه در مجتمع نمایشگاهی شهر (بوستان گفت وگو) در تهران برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :