آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218210
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396 9:0
تعداد بازدید : 836

عضو شورای مرکزی سازمان نصر مطرح کرد:

وزارت ICT همچنان گرفتار پست و تلفن

عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور معتقد است وزارت ICT همچنان گرفتار ارتباطات، پست و تلگراف و تلفن است و نتوانسته خود را از این حیطه خارج کند، در صورتیکه پیشبرد اهداف در حوزه فناوری اطلاعات نیازمند تغییرات اساسی است.

ایسنا - آزاد معروفی درباره برنامه پیشنهادی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: برنامه پیشنهادی محمدجواد آذری جهرمی پیشرو است و او با اوضاع و احوال جهانی و اتفاقاتی که به زودی به صورت سونامی در حوزه ICT خواهد افتاد، آشناست و راه حل هایی هم برای این موضوعات دارد. مسلما او در اقتصاد کلان هم درباره موضوعات مربوط بهICT صاحب نظر است.
عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ادامه داد: با وجود این، ما معمولا در کشور خیلی برنامه محور نیستیم و فردمحور هستیم. درواقع زمانی که یک برنامه و دستور می خواهد از مقامات بالا به پایین و در داخل بدنه تسری پیدا کند، ممکن است این اتفاق آن طور که باید و شاید نیفتد و برنامه های پیش بینی شده به همان نحو رخ ندهد.
معروفی اضافه کرد: وزیر باید درباره ساختارها تغییراتی ایجاد کرده و هچنین بخش فناوری اطلاعات را به روز کند. آذری جهرمی باید افراد و متخصصان جوان را بیشتر درگیر فعالیت های این حوزه کند، باید شفافیت را افزایش دهد و ساختار جدید و مطابق روزی را ایجاد کند که بتواند برنامه ها را اجرا کرده و در زمان وزارتش به سرانجام برساند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :