آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218121
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 11:23
تعداد بازدید : 640

عصری نوین در سرگرمی های خانگی با تلویزیون های QLED سامسونگ

شرکت سامسونگ الکترونیکس ابتدای امسال سری جدید تلویزیون های QLED خود را با نام Q9, Q8 و Q7 در مراسمی ویژه در شهر لاس وگاس رونمایی کرد.

فناوران- مدیر بخش نمایشگرهای شرکت سامسونگ الکترونیکس می گوید که سال ۲۰۱۷ شاهد تغییری بزرگ در صنعت نمایشگر، یعنی آغاز عصر QLED خواهیم بود. زیرا تلویزیون های QLED واقعی ترین تصاویر را روی صفحه خود به نمایش خواهند گذاشت. 
از آنجا که کیفیت تصویر از اولویت های مهم کاربران در سراسر جهان است، تلویزیون های سری 2017 QLED سامسونگ را می توان قدم رو به جلوی دیگری دانست.
عملکرد این سری از تلویزیون های سامسونگ در حوزه رنگ بهبود قابل توجهی داشته و می توانند فضای رنگ DCI-P3  را به صورت دقیق نمایش دهند.
 به عبارت دیگر تلویزیون های سامسونگ برای نخستین بار در جهان می توانند ۱۰۰ درصد حجم رنگ را نمایش دهند؛ یعنی می توانند همه رنگ ها را در هر سطحی از روشنایی نشان دهند. این تلویزیون ها حتی در بالاترین سطح روشنایی، بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت نیز کوچک ترین جزئیات رنگ را به صورت واضح نمایش می دهند.
دلیل این پیشرفت استفاده از یک ماده جدید کوانتوم دات در تلویزیون های سامسونگ است که می تواند رنگ مشکی را با عمق بالا و جزئیات دقیق، بدون توجه به میزان روشنایی محل تصویربرداری یا روشن و تاریک بودن محل تماشا نمایش دهند. 
شرکت سامسونگ در مراسم رونمایی از این تلویزیون ها همچنین از حل برخی از معمول ترین مشکلات کاربران خبر داده است.
معاون ارشد مدیر بخش بازاریابی محصولات الکترونیکی سامسونگ می گوید: ما در تلویزیون های QLED خود مشکلاتی را حل کرده ایم که همه و هر خانه ای با آن دست و پنجه نرم کرده اند؛ مثل گره خوردن کابل ها، فاصله زیاد تلویزیون از دیوار در حالت نصب دیواری و دشواری کنترل کردن دستگاه های جانبی متصل به تلویزیون. ما در سری ۲۰۱۷ محصولات مان نشان داده ایم که تمرکز بیننده باید روی برنامه در حال نمایش باشد نه روی به هم ریختگی های اطراف تلویزیون. تلویزیون های QLED سال ۲۰۱۷ سامسونگ به زودی در ماه آینده در ایران نیز رونمایی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :