آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21791
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1391 13:6
تعداد بازدید : 1204

سایت های برتر در پنجمین جشنواره وب ایران معرفی می شوند

زمان ثبت نام در پنجمین جشنواره وب ایران پس از سه ماه به پایان رسید و بر این اساس سایت های برتر معرفی می شوند.

خبرگزاری مهر- در طول سه ماه زمان ثبت‌نام سایت‌ها، در کل شش هزار و 61 سایت در 58 گروه در جشنواره وب ایران ثبت‌نام کرده‌اند که با پایان زمان ثبت‌نام وب‌سایت‌ها در جشنواره وب ایران  داوری رسمی وب‌سایت‌ها در 58 گروه آغاز شده است و در حال حاضر داوران پنجمین جشنواره وب ایران در حال بررسی و داوری سایت‌های شرکت‌کننده در این جشنواره هستند.
هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی است و این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت‌های ایرانی در راستای رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه خواهد
بود.
در همین حال سایت‌های شرکت‌کننده در جشنواره می‌توانند علاوه بر بخش داوری که سایت برتر توسط آرای داوران جشنواره انتخاب و معرفی می‌شود٬ در بخش رای مردمی نیز شرکت کنند. جشنواره وب ایران در هر گروه دو سایت برتر دارد که یکی به انتخاب هیات داوران و دیگری توسط آرای مردم انتخاب
می‌شود.
بر این اساس کاربران می‌توانند با رای دادن به سایت یا سایت‌های مورد علاقه‌شان، آن سایت را در بین برندگان مردمی جشنواره وب ایران قرار دهند. مدیران سایت‌ها نیز می‌توانند پس از ورود به پروفایل خود در بخش ثبت‌نام جشنواره وب ایران، از منوی سمت راست گزینه “دفتر کار من” را انتخاب کرده و کدهای لازم برای قرار دادن لینک به رای مردمی را دریافت و در سایت خود قرار دهند.
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره وب ایران 25 بهمن ماه جاری در تهران برگزار می‌شود و سایت‌های برتر در هر گروه معرفی و تندیس سایت برتر سال را دریافت می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :