آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217476
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396 8:18
تعداد بازدید : 501

رتبه اول ضدویروس پاندا در آزمون قدرت شناسایی بدافزارها

موسسه بررسی و ارزیابی آنتی ویروس ها با نام Av-Comparatives در آخرین آزمون مقایسه ای خود که در جولای 2017 برگزار شد، قدرت شناسایی و پاک سازی 21 ضدویروس برتر دنیا را ارزیابی کرد.


فناوران- بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار نماینده انحصاری ضدویروس پاندا در ایران، در این آزمون که دو فاکتور قدرت شناسایی و تعداد خطا در شناسایی را مد نظر قرار داشت، ضدویروس پاندا تنها آنتی ویروسی بود که با یک خطا موفق به شناسایی 100 درصد بدافزارها شد.
 نتایج پاندا و دیگر آنتی ویروس ها را در جدول مشاهده می کنید. در این آزمون 329 تست مختلف روی تمام ضدویروس ها انجام شده است، از URL های آلوده و مشکوک تا حملات بدافزارهای مختلف و نکته جالب توجه این است که Panda Security  با نسخه رایگان خود یعنی Panda Cloud Antivirus Free edition در این آزمون شرکت کرده بود.  آزمون مورد نظر روی سیستم عامل ویندوز 10 به روزرسانی شده انجام شده است و موسسه ارزیابی کننده عنوان کرده که در کنار ضدویروس خوب باید کاربران به به روز رسانی سیستم عامل نیز اهمیت دهند و تلاش کنند علاوه بر آن سایر نرم افزارهای موجود در سیستم خود را نیز به روز کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :