fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 217426
  تاریخ انتشار : 26 مرداد 1396 10:14
  تعداد بازدید : 1349

  دومین جشنواره اپ نویسان ایرانی برگزار می شود

  کافه بازار دومین جشنواره خود را با عنوان متولد ایران در حمایت از تولیدات ایرانی در صنعت موبایل، از ۲۵ تا ۳۱ مردادماه جاری برگزار می کند.

  کافه بازار - از تاریخ ۲۵ تا ۳۱ مردادماه، صفحه اول بازار فقط به برنامه ها و بازی های ایرانی اختصاص می یابد و محصولات شماری از توسعه دهندگان خلاق و پرتلاش برنامه و بازی ایرانی در معرض دید بیش از ۳۴ میلیون کاربر ایرانی قرار می گیرد.
  در تجربه سال گذشته این جشنواره، نصب روزانه برنامه و بازی ایرانی در بازار با رشد ۱۵ درصدی روبه رو شد و طی آن هفته، بیش از یک میلیون بار بیشتر از سایر هفته ها مورد استقبال قرار گرفت.
  کافه بازار امیدوار است این اقدام با همراهی بیش از ۲۱ هزار توسعه دهنده ایرانی، علاوه بر شناساندن محصولات باکیفیت به کاربران و جلب اعتماد آنان، سبب اقبال بیشتر به برنامه ها و بازی های داخلی و رونق بیشتر این صنعت در ایران شود.
  در هفته حمایت از محصولات ایرانی، کاربران علاقه مند در شبکه های اجتماعی می توانند برای حمایت از تولیدکنندگان اپلیکیشن و بازی ایرانی، با هشتگ #متولدایران، محبوب ترین بازی یا برنامه های ایرانی روی گوشی خود را معرفی کنند. در پایان، محصولات محبوب تر در بازار به مخاطبان و کاربران معرفی خواهند شد. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :