آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217408
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1396 1:37
تعداد بازدید : 572

عرضه باریک ترین ردیاب بلوتوثی دنیا

«اوربیت کارت» که باریک ترین ردیاب بلوتوثی دنیاست، به شما کمک می کند کیف پول گمشده خود را پیدا کنید.

ایسنا - بر اساس گزارش منتشر شده از سوی گیزمگ، با این کارت بلوتوثی دیگر یافتن کلید و کیف پول برای افرادی که فراموشکار هستند و همیشه کلید و کیف پول خود را جا گذاشته یا گم می کنند، سخت نیست. چرا که این ردیاب با به صدا درآوردن بوق و زنگ، شما را برای پیدا کردن وسایل تان کمک می کند.
شرکت استارت آپیHButler واقع در سیدنی استرالیا ادعا می کند که اوربیت کارت باریک ترین ردیاب بلوتوث جهان است.
عنوان باریک ترین ردیاب بلوتوث جهان به نظر می رسد یک مساله رقابتی است و شرکت های زیادی در این قله ادعای احتزاز پرچم خود را دارند. اما با توجه به آمار و ارقام به نظر می رسد HButler صاحب حق است و ادعای درستی دارد.
ردیاب مورد نظر دارای ضخامت دو کارت اعتباری برابر با 1/2 میلی متر است. البته اوربیت کارت کمی ضخیم تر از کارت های اعتباری است، اما به سختی قابل تشخیص است.
برای استفاده از این ردیاب اولین قدم این است که برنامه اوربیت را روی یک دستگاه آیفون یا آندرویید دانلود کنید و کارت را با دستگاه از طریق بلوتوث متصل کنید.
راه اندازی این برنامه سریع و بدون دردسر است و لازم است برای افزودن یک کارت جدید به لیست برنامه، تنها دکمه را روی کارت نگه دارید تا با دستگاه همگام شود. سپس هر زمان که نیاز به یافتن وسایل خود داشتید، کافیست برنامه را باز کرده و قسمت نارنجی رنگ با عنوان اوربیت کارت را پیدا کن را لمس کنید تا اسپیکر تعبیه شده در اوربیت کارت به صدا دربیاید.
صدای تولید شده از این دریاب به قدری بلند هست که در سراسر خانه بپیچد که اگر شما در اتاق دیگری بودید، بتوانید صدای آن را بشنوید. این کارت امکانات دیگری هم دارد. مثلا می توان از آن به عنوان ریموت برای گرفتن عکس های سلفی استفاده کرد.
بر اساس ادعای شرکت سازنده، اوربیت کارت هر سه ماه یک بار یا بیشتر نیاز به شارژ دارد. قیمت این کارت ردیاب 40 دلار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :