آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217403
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1396 1:25
تعداد بازدید : 886

مثبت و منفی وزیر پیشنهادی

باخبر شدیم جوانی برومند که مراتب ترقی را با هوشی سرشار و پشتکاری خستگی ناپذیر بطور جهشی پشت سر گذاشته است، هم اکنون منتظر است تا بر مسند بالاترتکیه زند و سکان هدایت یکی از حساس ترین و مهمترین وزارتخانه ها را یعنی فناوری اطلاعات و ارتباطات را در دست گیرد.

   امیر حسین سعیدی نایینی 
پیشاپیش برایش آرزوی سلامت و موفقیت داریم و امید است تا با اتکا به لطف حضرت حق، حق مطلب را بجا آورد و آرزوی متخصصین متعهد را که سال هاست از اهمیت و نقش این فناوری برای ایجاد شفافیت و تحقق بسیاری از اهداف نظام می گویند جامعه عمل بپوشاند.
جا دارد از شجاعت و شهامت ریاست محترم جمهور برای عمل به شعار جوانگرایی تشکر نماییم. آشنایی حقیر با ایشان در حد تعریف و تمجیدهایی از هوش و ذکاوت و خوش فکری و تخصص بالای ایشان از عده ای و همچنین شنیدن نکاتی منفی چون بی تجربگی و جوانی و سابقه کار امنیتی و برجسته بودن سابقه CT نسبت به IT در ایشان به عنوان نکاتی منفی از دیگران است.
مسلم است که افرادی چون حقیر که از جوانی منتظر انجام تغییراتی از طرف وزرایی به سن هم اکنون خود بوده است و تغییری بزرگ بجز تغییر اسم وزارتخانه را ندیده است و چشمش برای دیدن فردی که قدرت و شهامت تغییر را دارد به در آن وزارتخانه خشک شده است، آمدن چنین فردی مبارک است و امید داریم که خداوند این بار امیدمان را نا امید نکند. لیکن از آنجا که موفقیت ایشان موفقیت همه است، با جان و دل اعلام امادگی می کنیم که حاضریم با افتخار هر آنچه در توان داریم در طبق اخلاص تقدیم کنیم. اما از آنجا که شرط رفاقت صداقت است لازم است آنچه بنظر می رسد درست یا غلط بیان شود.
حقیر را عقیده بر آن است که بعضی از صفات که در تایید ایشان بیان می شود می تواند همانند چاقویی دو لبه باشند یعنی هم مفیدند و هم مضر. مثلا جوانی و هوش و تخصص بالای ایشان.
برای رفع نقیصه جوانی توصیه می شود که از مشاورین سال خورده استفاده نمایند تا هر آنچه آنها می گویند با دقت گوش داده سپس بر عکسش را انجام دهند تا سریع تر به سر منزل مقصود رسند. ضعف دیگری که در این روزها از ایشان بیان می شود سابقه کار ایشان در مسوولیت های امنیتی است. به نظر حقیر این نه تنها ضعف نبوده بلکه می تواند از نکات مثبت باشد زیرا همه می دانند که حفظ امنیت برای هر دولت و ملتی از اوجب واجبات است و مسوول وزارت فاوا باید مورد اعتماد دستگاه های ذیربط امنیتی باشد و از آن مهمتر این مسوول باید بخوبی حساسیت های آنها را درک کند تا تعامل و تفاهم در اسرع وقت انجام و عدم درک موجب وقفه در امور نشود.
منبع: خلاصه شده از عصر ارتباط


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :