آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217206
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396 11:11
تعداد بازدید : 700

تکنولوژی جدید کیونپ در محصولات سری TDS

شرکت کیونپ برای ارتقا بخشیدن به سرعت، امنیت و میزان اطمینان از کارایی سرور، تکنولوژی جدید خود را در ترکیب سرور و ذخیره ساز با محصولات سری TDS معرفی کرده است.

فناوران- این سری محصولات امکاناتِ سرور و ذخیره ساز را یکجا عرضه کرده و به این وسیله کاهش سرعت و کیفیت انتقال اطلاعات در شبکه را که معمولا به علت وجود گلوگاه میان سرور و ذخیره ساز اتفاق می افتد، از بین برده اند. استفاده از دو کنترلر کاملا مجزا از نوع Active-Active میزان دسترس پذیری (High Availablity) را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. 
کیونپ به این نیز بسنده نکرده و به تازگی شتاب دهنده جدید خود را به نام Mustang 200 عرضه کرده است که به آسانی و با اتصال به پورت PCIe، می تواند سرعت محاسبات پردازنده را افزایش دهد.
 برای استفاده از این محصول، تنها محدودیتِ شما تعداد پورت های PCIe خواهد بود، بدین معنا که می توانید به تعداد این پورت ها روی سیستم خود از چندین Mustang 200 به صورت همزمان استفاده کنید. 
نکته قابل توجه این است که هر واحد از این شتاب دهنده کاملا مستقل از دیگر واحد ها عمل می کند، در نتیجه به لطف این قابلیت می توان چندین محاسبه و دستور متفاوت در شبکه را به صورت همزمان انجام داد. 
ترکیب این دو محصول جدید کیونپ سرعت و میزان دسترس پذیری ذخیره ساز در محیط شبکه را افزایش داده و امکانات بیشتری برای اموری مانند مجازی سازی (Virtualization) و محاسبات سنگین را به صورت موازی ممکن می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :