آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217190
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396 10:33
تعداد بازدید : 904

صاحب«حرف به من» اول شد

معرفی استارت آپ های برتر الکام استارز 96

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، 20 استارت آپ برتر بخش رقابتی سالن الکام استارز را در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ معرفی کرد.

 فناوران - در این دوره از برگزاری الکام استارز سه مدل ارایه ایده برای استارت آپ ها در نظر گرفته شد که در بخش مسابقه ای استارت آپ ها با ارایه های خود برای متقاعد کردن داوران و منتورها با یکدیگر به رقابت پرداختند. 
 20 استارت آپ برتر نواک، بازار آنلاین خدمات استادکار، موزرا، فروشگاه خیریه برکت، لوکز، لینکپ، خانه داران و نولا، ویزلاک، چوبید، ردکالا، تحلیل ارتباط برنا، کامنت ماینر، پیاده، کیف پول شخصی نیوُ، ابرا آروان، اسمارت وای فای، دیاگ، می بریم، کتابخوان الکترونیک خوانا و شباویز در بخش رقابتی ارایه های الکام استارز این دوره از سوی داوران انتخاب شدند که از این میان  آنها مجددا  10 استارت آپ انتخاب شدند که عبارت اند از:  تحلیل ارتباط برنا، موزرا، کامنت ماینر،  بازار آنلاین خدمات استادکار، پیاده،  نواک، برکت، کیف پول شخصی نیو، لوکز و ابر آروان. 
همچنین به سه استارت آپ نخست این رقابت که موفق به کسب بالاترین امتیاز از سوی داوران شدند، جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد و همین طور جوایزی برای هفت استارت آپ بعدی در نظر گرفته شده است.
امسال سالن الکام استارز دو فرصت دیگر ارایه نیز برای استارت آپ ها در نظر گرفته بود که در مدل نخست استارت آپ ها فرصت ارایه طرح کسب وکار خود را برای داوران و منتورها داشتند که بیشتر بر آموزش و افزایش مهارت های تیمی استارت آپ ها تاکید داشت و برای ایجاد آمادگی آنها پیش بینی شده بود.
فرصت دیگری که طبق استانداردهای حرفه ای و بین المللی برای ارایه ایده های استارت آپ ها در نظر گرفته شد، حضور سرمایه گذاران بود. در این مدل استارت آپ ها به جای منتورهای الکام استارز برای سرمایه گذاران ایده های استارت آپی خود را ارایه کردند و برای کسب حمایت آنها با یکدیگر به رقابت پرداختند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :