آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217148
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396 12:8
تعداد بازدید : 626

فراخوان دوباره برای متقاضیان وام ازدواج

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی بر استفاده هرچه سریع تر زوج های جوان از فرصت استثنایی و بسیج نظام بانکی کشور برای وام ازدواج تاکید کرد و گفت: متقاضیان دریافت وام ازدواج هرچه زودتر تشکل پرونده دهند.

مهر - علی اصغر میرمحمدصادقی  با بیان مهلت باقیمانده برای استفاده متقاضیان دریافت وام ازدواج گفت: نظام بانکی کشور اکنون آماده پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج با سهل ترین شرایط به متقاضیان است و به همین دلیل یک فرصت مناسب پیش روی زوج های جوان قرار گرفته تا در کمترین زمان ممکن و با شرایط مناسب، هر یک 10 میلیون تومان از شبکه بانکی وام ازدواج دریافت کنند. 
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه اجرای این طرح تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت، افزود: بر اساس آمارهای رسمی هر یک از بانک های مشارکت کننده در این طرح، اکنون شرایط خوبی برای پرداخت تسهیلات مهیاست و آمارهای نظام بانکی نیز گویای آن است که بالغ بر ۱۲۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج در همین مدت زمان کوتاه پرداخت شده است. وی با بیان اینکه سود این وام ها ۴ درصد است، تصریح کرد: اقساط ۳۶ ماهه در نظر گرفته می شود و با توجه به اینکه تا پیش از اجرای طرح، ۵۰۰ هزار نفر در صف تقاضا قرار داشتند، تلاش شده تا در قالب اجرای این طرح، صف متقاضیان از بین برود و پرونده ها به روز بررسی شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :