آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217146
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1396 12:6
تعداد بازدید : 417

بدون تیتر

ایسنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه ظرف ۱۰ روز آینده ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر را در فاز ۸ افتتاح می کنیم، گفت: این ۱۴ ماه که از مسوولیت من می گذرد به اندازه ۱۴ سال گذشت؛ چراکه برخی پیمانکاران کم کاری می کنند و برخی برای مردم کیسه دوخته اند.

 فارس - رییس اتاق ایران با برشمردن خواسته های اقتصادی بخش خصوصی از دولت دوازدهم، گفت: تدوین یک برنامه جامع اقتصادی به عنوان یک استراتژی منسجم به عنوان اولویت اول بخش خصوصی مدنظر ماست.
 تسنیم - در پی افزایش جنگ لفظی بین مقامات آمریکا و کره شمالی قیمت طلا دیروز برای چهارمین جلسه متوالی افزایش یافت و به بالاترین رقم در طی ۲ ماه گذشته رسید.
 مهر -  آژانس بین المللی انرژی  اعلام کرد که با وجود افزایش عرضه نفت جهان به دلیل رشد تولید آمریکا و پایبندی ضعیف به توافق اوپک، در سال جاری میلادی رشد تقاضای جهانی نفت بیش از انتظارها خواهد بود و این مساله، بازگشت توازن به بازار را شتاب می بخشد.
 میزان - معاون معدنی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه بیش از ۸۰ هزار واحد تولیدی در کشور جزو صنایع کوچک هستند، گفت: توجه به صنایع کوچک نقش به سزایی در توسعه اقتصاد کشور دارد، از این رو باید دستگاه ها و تجهیزات را در این واحد ها بروز کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :