آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216624
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396 5:40
تعداد بازدید : 737

قفسه

قفسه

مغز اندرو
نویسنده: ادگار لارنس دکتروف
مترجم: سید سعید کلاتی
ناشر: هیرمند
قیمت: 12 هزار تومان
"مغز اندرو" آخرین شاهکار تکان دهنده خالق "رگتایم"، "بیلی باتگیت" و "کتاب دانیل" است که ما را با خود به سفری اعجاب انگیز درون مغز مردی می برد که بیش از یک بار در زندگی باعث بلاهای خانمان سوز برای دیگران شده است.


زنمرد 
نویسنده: آنجلا کارتر، دیوید فاستروالاس
مترجم: ادریس رنجی
ناشر: هیرمند
قیمت: 18 هزار تومان
در پاره اول کتابی که پیش رو داریم آنجلا کارتر در روایت هایی تازه از قصه های دیو و دلبر، شاه پریان، خون آشام، شنل قرمزی و آلیس در سرزمین عجایب با شاعرانگی و نمادگرایی زنانه داستان های خود رنگی از واقعیت روی شگفتی ها می پاشد. در پاره دوم، داستان های گروتسک دیوید فاستر والاس با زبان ذهن زخم خورده انسان امروز واقعیاتی تجسم می بخشند که چیزی کم از شگفتی ندارند، واقعیاتی که ما گهگاه حتی بیشتر از خرافات و ترس های بیهوده گرایش به پنهان کردنشان داریم.


یک بار فریبم بدهی
نویسنده: هارلن کوبن
مترجم: مهرآیین اخوت
ناشر: هیرمند
قیمت: 28 هزار تومان
مایا، خلبان سابق ارتش، تصویری باورنکردنی در دوربین مخفی مراقبت از پرستار بچه اش می بیند: دختر دوساله اش مشغول بازی با شوهرش، جویی، است… اما جویی دو هفته پیش به قتل رسیده بود. در قلب این معما پرسشی است که مایا را سخت آزار می دهد: آیا باید چیزی که با چشم خودش دیده باور کند؟ یا زخم های جنگ ذهن او را به وادی توهّم کشانده؟ مایا برای آن که جواب این معما را پیدا کند باید با اسراری که در ژرفای وجودش پنهان کرده رودررو شود. باید با قصه باورناپذیری کنار بیاید که درباره شوهرش می فهمد و نیز با قصه ای درباره خودش.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :