آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216604
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396 5:4
تعداد بازدید : 775

افزایش فروش آی پد از سال ۲۰۱۴ برای اولین بار

درحالی که کارشناسان پایان دوره محبوبیت تبلت ها را پیش بینی کرده و گفته بودند دیگر در بازار این کالا شاهد رونق نخواهیم بود، آمارهای ارایه شده از سوی وب سایت های خارجی گویای این است که این موضوع در باره آیپد های اپل صادق نبوده است و میزان فروش تبلت آی پد شرکت اپل برای اولین بار از سال ۲۰۱۴ در سه ماهه مالی سوم سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

فارس –  بر اساس گزارش منتشر شده از سوی  سی ان بی سی، در حالی که همه متوجه میزان عرضه و فروش گوشی آیفون هستند، اپل با تغییر استراتژی درباره عرضه آی پد و همین طور طراحی مدل های جدید این محصول قصد دارد بازار راکد یاد شده را مجددا احیا کند.
اپل در سه ماهه مالی سوم سال 2017 حدود 11/4 میلیون واحد آی پد روانه بازار کرده که نسبت به رقم 9/95 میلیون واحد سه ماهه سوم مالی سال 2016 رشد چشمگیری از خود نشان می دهد.
این اولین بار از سال 2014 به این سو است که اپل توانسته میزان فروش آی پد را در سه ماهه یک سال در مقایسه با سال قبل افزایش دهد.
از سه ماهه نخست سال 2014 به این سو فروش آی پد به طور مرتب کاهش یافته است؛ برای مثال میزان فروش آی پد در سه ماهه سوم سال 2014 در حدود 13/28 میلیون واحد بوده که نسبت به رقم سه ماهه سوم سال 2013 کاهش داشت.این روند نزولی در سال 2015 هم ادامه یافت و به عنوان مثال در سه ماهه سوم سال مذکور به 10/93میلیون واحد رسید. کارشناسان استقبال مجدد از آی پد در چین و محبوبیت آی پدپرو را در این زمینه مهم ارزیابی کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :