آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216602
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396 5:1
تعداد بازدید : 739

تبلت اختصاصی فیس بوک برای تماس های ویدیویی

فیس بوک که مدتی است تولید سخت افزارهای اختصاصی خود را آغاز کرده ، قصد دارد تبلت ویژه ای تولید کند که برای برقراری تماس های ویدیویی با کیفیت به کار می رود.

مهر- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی انگجت، این تبلت دارای نمایشگر لمسی است.
 ابعاد دقیق این نمایشگر اعلام نشده، ولی پیش بینی می شود بین ۱۳ و ۱۵ اینچ باشد. سیستم عامل این تبلت نیز به احتمال زیاد آندرویید خواهد بود.
تبلت مورد نظر با قیمتی ارزان روانه بازار می شود که پیش بینی شده است بیش از چندصد دلار نخواهد بود. منابع مطلع می گویند: این تبلت بهار آینده و همزمان با برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان فیس بوک به بازار عرضه می شود.
یکی از ویژگی های خاص این تبلت دوربینی است که با اسکن کردن چهره کاربر روی صورت او قفل می شود و به طور خودکار وی را در زمان برقراری مکالمه تعقیب می کند.
فیس بوک در ماه های اخیر علاوه بر تولید این تبلت به دنبال ساخت یک بلندگوی دارای هوش مصنوعی برای رقابت با بلندگوی اکوی شرکت آمازون هم بوده است. 
بر اساس گزارش های رسیده، قیمت این محصول حدود ۱۰۰ دلار خواهد بود.
این اقدام فیس بوک در شرایطی که بازار تبلت، به غیر از برخی برندها روزگار خوشی سپری نمی کند و همین امر باعث شده است این فرضیه که فیس بوک تنها با هدف نشان دادن تونایی های خود در حوزه سخت افزار به ساخت تبلت روی آورده است قوت گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :