آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216600
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396 4:57
تعداد بازدید : 1770

گلچین شبکه

گلچین شبکهشبنم مقدمی این عکس خاطره انگیز را از پشت صحنه سریال باجناق ها (سال 1383) گرفته است. در این عکس از راست ایستاده پرهام مشیری، رامین ناصرنصیر، فلامک جنیدی، سروش صحت، مائده طهماسبی و نشسته، شبنم مقدمی، زنده یاد منوچهر نوذر یو مریم سعادت حضور دارند.


پرویز پرستویی از قول نیل آرمسترانگ فضانورد، این مطلب را نوشته که با استقبال خوبی هم در فضای مجازی روبرو شده است: من آدم حساسی نیستم. وقتی خانه والدینم را ترک کردم گریه نکردم، وقتی گربه ام مرد گریه نکردم، وقتی در ناسا کار پیدا کردم گریه نکردم و حتی وقتی روی ماه پا گذاشتم گریه نکردم. اما وقتی از روی ماه به زمین نگاه کردم بغضم گرفت. از آن فاصله رنگ و نژاد و ملیتی نبود، ما بودیم و یک خانه گرد آبی. با خودم گفتم انسان ها برای چه می جنگند.


این تصویر، برنده عکس سال مسابقه عکاس سفر نشنال جئوگرافیک شده است. سرجیو تاپیرو ولاسکو از مکزیک برای عکسی که فوران یک آتشفشان در برخورد با رعد و برق نشان می دهد، برنده این مسابقه شده است.


امیرعباس تقی پور از فعالان عرصه روابط عمومی که این روزها در سازمان تامین اجتماعی مشغول به فعالیت است، سومین سال تولد ماهنامه قلک را به امیر لعلی مدیر این نشریه تبریک گفته است. ماهنامه قلک نشریه ای است برای ۳ تا ۷ ساله ها که از مرداد ۱۳۹۳ منتشر می شود. موضوع تخصصی این ماهنامه، بهبود رفتارهای اقتصادی خردسالان است. داستان، شعر، بازی، سرگرمی، داستان منظوم و کمیک استریپ، قالب های اصلی مطالب این نشریه هستند.


محمد جواد آذری جهرمی شاید نخستین وزیر متولد دهه 60 ایران باشد. او چند روز پیش این عکس بامزه از خود را منتشر کرد.
آذری جهرمی دیروز هم در اینستاگرام درباره مدل جدید قیمت گذاری اینترنت اظهار نظر کرد و نوشت: با توجه به اعتراضات و این که اطلاع دارم که تمام تلاش صورت گرفته برای مصوبه جدید، رضایت مردم بوده است، با ارسال نامه ای از دکتر واعظی خواستم مصوبه جدید تعرفه تا بررسی بیشتر متوقف گردد. 


یکی از کارهای بامزه صفحه اینستاگرام بی قانون، انتشار متن های طنز کاربران است. محمد کمال روغنی طنز جالبی درباره خبر توزیع مواد مخدر از سوی دولت نوشته است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :