آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21406
تاریخ انتشار : 20 دی 1391 12:0
تعداد بازدید : 679

حمایت شرکت توسن در دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)، به عنوان حامی ویژه در دومین همایش بین المللی بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت که به همت پژوهشکده پولی و بانکی کشور برگزار می شود، حضور خواهد داشت.

 

فناوران- در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در روزهای 26 و 27 دی ماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود، دکتر فاطمی مدیرعامل شرکت توسن، به عنوان عضو کمیته علمی و سخنران کلیدی، مباحثی را از منظر تحول در سیستم‌های بانکی ارایه خواهد کرد. «بانکداری الکترونیک: خیابان بدون شعبه، شعبه بدون تراکنش و دگرگونی کسب و کار» عنوان سخنرانی وی است که در روز نخست همایش ایراد خواهد شد. در این سخنرانی چالش‌های امروز صنعت بانکداری و پیدایش شبکه‌های اجتماعی به عنوان بستر جدیدی از تبادل اطلاعات، به عنوان مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مباحث مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
گفتنی است دو سخنرانی دیگر با عناوین بانکداری اجتماعی به منظور بررسی پیشینه این بانکداری اجتماعی در جهان و تجربه گذر این بانک‌ها از بحران‌های مالی و همچنین بررسی بانکداری الکترونیکی در کشورهای اندونزی و ترکیه از دیگر سخنرانی‌های شرکت توسن در این همایش خواهند بود.
همچنین شرکت توسن در روز دوم همایش، سه کارگاه تخصصی با سرفصل‌های راهکارهای پرداخت همراه، هوش عملیاتی در نظام‌های پرداخت و EMV ارایه خواهد کرد.
لازم به ذکر است، هم‌زمان با همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، نمایشگاه جنبی نیز دایر خواهد بود و شرکت توسن در این نمایشگاه به معرفی محصولات و خدمات خود نظیر کیف پول الکترونیکی، تکنولوژی NFC، تکنولوژی USSD، هوش عملیاتی OI و معرفی شبکه همکاران تجاری خواهد پرداخت.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :