آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21385
تاریخ انتشار : 20 دی 1391 11:13
تعداد بازدید : 481

با وجود افزایش نرخ خدمات

مشتریان پست کم نشد

مدیرعامل پست کشور گفت: پست با وجود افزایش نرخ خدمات با کاهش ترافیک مواجه نشده است.

 

روابط عمومی پست- محمدحسن کرباسیان، رییس هیات مدیره شرکت پست افزود: فناوری نه تنها از اهمیت پست نکاسته بلکه کمک حال این مجموعه نیز بوده است.
وی گفت: خدماتی که پست در زمینه ثبت احوال و اسناد و خریدهای اینترنتی انجام می‌دهد بر این مساله تاکید دارد و مجموعه پست در زمینه فناوری اطلاعات از رتبه بسیار بالایی برخوردار است.
او با اشاره به اینکه پست به‌رغم افزایش نرخ خدمات با کاهش ترافیک مواجه نشده است گفت: این کافی نیست و باید تلاش کنیم ترافیک و درآمد مجموعه بیشتر شده و کیفیت ارایه خدمات را به نحوی بالا ببریم که مردم ما را به سایر رقبا ترجیح دهند.
وی گفت: پست مجموعه‌ای است با ویژگی‌های خاص و مدیریت آن بسیار دشوار است و از این لحاظ که از نظر مالی به دولت وابسته نیست مشکلات خاص خود را نیز دارد.
کرباسیان افزود: در مجموعه پست و به ویژه در استان اردبیل نیروهای لایق، تحصیل کرده و با تجربه فراوانی وجود دارد و این یک فرصت خوبی است که اگر به آن توجه نشده و به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته، می‌تواند موجب بروز برخی مسایل شود.مدیرعامل شرکت پست، همچنین اعضای هیات‌ مدیره این شرکت را برای پیگیری بیشتر و رفع مشکلات استا‌ن‌ها به عنوان معین استان‌های کشور تعیین کرد.
کرباسیان بیان کرد:هدف از این کار این است که اعضای هیات‌ مدیره با انجام بازدیدهای مستمر از استا‌ن‌ها مشکلات را پیگیری و رفع کنند.
معین‌ها همچنین وظیفه دارند اهداف و سیاست‌های شرکت را برای افزایش درآمد و ترافیک، ارتقای کیفیت خدمات پستی، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، اصلاح الگوی مصرف، پیگیری مطالبات و توسعه سرویس‌های جدید مبتنی بر فناوری‌های نوین را در استان‌ها تشریح کنند.
تقویت و افزایش انگیزه در میان کارکنان، ایجاد تحکیم و همبستگی با آنها به واسطه یکپارچگی امور در سراسر کشور، شرکت در جلسات شورای اداری، بررسی و رفع مشکلات، بازدید از واحدها و دیدار با کارکنان و مقامات استانی از دیگر اهدافی است که در احکام معین‌های پست به چشم می‌خورد.بر این اساس از اعضای هیات‌ مدیره شرکت پست علی شیوازاد به عنوان معین استان‌های خراسان جنوبی و گلستان، مسعود معصومی به عنوان معین استا‌ن‌های زنجان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و یزد منصوب شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :