آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213774
تاریخ انتشار : 27 تیر 1396 11:11
تعداد بازدید : 933

80 درصد آمریکایی ها

نتایج یک بررسی در آمریکا نشان می دهد که فراگیر شدن بانکداری الکترونیکی، در آینده نزدیک به حذف چک های کاغذی و کاهش شدید حضور فیزیکی در بانک ها منجر می شود.

م
هر- تحقیقی که موسسه ویوپست از طریق گفت وگو با یک هزار آمریکایی انجام  داده، نشان می دهد که حدود ۸۰ درصد از مردم آمریکا از استفاده از روش ها و فناوری های پرداخت الکترونیکی و غیرکاغذی حمایت می کنند.
نزدیک به ۵۱ درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که پرداخت های خود را به صورت الکترونیکی انجام می دهند و ۸۳ درصد نیز اظهار داشته اند که استفاده از چک های کاغذی تا ۲۰ سال آینده به طور کامل منسوخ می شود. البته یک سوم پاسخ دهندگان معتقد بوده اند که این امر تا پنج سال دیگر رخ می دهد.
بر اساس این بررسی تنها ۱۱ درصد از کل شرکت های تجاری موجود در آمریکا کماکان از روش صدور صورت حساب کاغذی استفاده می کنند. ۵۴ درصد هم گفته اند که شرکت ها به زودی صدور صورت حساب الکترونیکی خودکار را آغاز خواهند کرد که پرداخت آن بدون دخالت انسان ازطریق کسر پول حساب بانکی یا کارت اعتباری وی انجام می شود.
پیش از این شرکت فارستر پیش بینی کرده بود استفاده از تلفن همراه برای پرداخت و تبادل پول تا سال ۲۰۲۱ سالانه 20/3 درصد افزایش خواهد یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :