آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213763
تاریخ انتشار : 27 تیر 1396 10:53
تعداد بازدید : 625

در راستای اجرای فاز سوم شبکه ملی اطلاعات

دیتاسنتر تلكوكلاد افرانت افتتاح شد

دیتاسنتر تلكوكلاد افرانت كه با همكارى شركت مخابرات در مركز مخابراتی بهشتى راه اندازى شد، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

فناوران-  فریدون قاسم زاده، مدیر عامل شركت افرانت اعلام كرد با افتتاح دیتاسنتر تلكوكلاد افرانت در مركز مخابراتی شهید بهشتی، ضمن ایجاد امكان میزبانى محتوا و خدمات الكترونیكى ارایه شده از سوى شركت هاى فراهم كننده محتوا (CP) و خدمات (SP)  همكار شركت مخابرات ایران، ظرفیت دیتاسنتر و پایدارى خدمات ابری افرانت افزایش خواهد یافت.
به گفته مدیرعامل افرانت؛ تعداد رو به رشد شركت هاى SP و CP مخابرات و ضرورت انتخاب مكانی كه دارای ویژگی های مناسب از نظر امنیت اطلاعات، پایدارى خدمات و بستر ارتباطی با ظرفیت زیاد و امكان مقیاس پذیرى بالا باشد، منجربه همكاری مشترک شركت هاى افرانت و مخابرات ایران در ساخت و تجهیز دیتاسنتر تلكوكلاد جدید در مركز مخابراتى شهید بهشتى شده است. براساس این توافق، همكاری مشترک شركت هاى مخابرات ایران و افرانت برای ساخت و تجهیز دیتاسنترهای جدید در سایر مراكز مخابراتی نیز در دستور كار قرار گرفته و عملیات طراحی و ساخت مربوط به برخى از آنها آغاز شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :