آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213519
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396 2:23
تعداد بازدید : 1047

نو خدمت

virgool.io

ویرگول شبکه اجتماعی محتوای فارسی است؛ ویرگول جایی است که هر کس موضوعی برای اشتراک گذاری دارد می تواند آن را بنویسد و هر روزه همه آن ها به دست خوانندگان می رسد. 
یکی از مشکلاتی که اکثر اشخاص و شرکت ها در حوزه تولید محتوا با آن درگیر هستند محدودیت دایره خوانندگان و دنبال کنندگانشان است. با وجود این که شما محتوای خوبی تولید می کنید، اما به خاطر محدودیت در تعداد مخاطبین، مطلب تان آن قدر که باید خوانده نمی شود. ویرگول راهکارِ حلِ این مشکل است.
با ساختار شبکه ای ویرگول، نیاز نیست که خوانندگان حتما شخص شما را دنبال کنند یا به آدرس وبلاگ تان سربزنند تا مطالب جدیدتان را بخوانند. ما با الگوریتم های یادگیری ماشین، علایق هر کاربر را به صورت کامل تشخیص می دهیم و از آن به بعد تمام مطالب مرتبط با آن را در فید اختصاصی اش به آن ارائه می دهیم. یعنی فقط کافی است شما مطالب خود را در ویرگول منتشر کنید و دیگر نگران جذب مخاطب نباشید.
علاوه بر این ما گزارش کاملی از عکس العمل افراد نسبت به مطلب تان به شما می دهیم. به عنوان مثال فرض کنید شما مطلبی درباره «سئو» منتشر کرده اید و دوست دارید بدانید که چه تعداد از کاربرانی که مبحث سئو را دنبال می کنند مطلب شما را کامل خوانده اند و چه تعداد از آن ها نیمه کاره از مطلب خارج شده اند.
در سمت دیگر شما می توانید موضوعات مورد علاقه خود را هم در یک جا دنبال کنید. مهم نیست که این موضوعات چه قدر به هم مشابه یا از هم متفاوت باشند. دیگر نیازی نیست هر روز برای دنبال کردن موضوعات مورد علاقه تان به ده ها وبلاگ سر بزنید. ویرگول این کار را هم ساده کرده است و تنها چیزی که نیاز دارید، رفتن به سایت ویرگول است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :