آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213501
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396 1:39
تعداد بازدید : 643

وقت خوش قهوه

شاید قهوه یا نسکافه خوردن از نظر بعضی آدم ها نوعی تظاهر و فخر فروشی به نظر برسد. اما برای بعضی دیگر قهوه و نسکافه خوردن، آغازی پر انرژی برای انجام کارهاست. اینجا به چند مورد می پردازیم که چرا قهوه نوشیدن خوب است. بعد از خواندن این مطلب متوجه می شوید وقت خوش قهوه خوردن رسیده. البته فراموش نکنید زیاده روی در هر کاری خطرناک است حتی خوردن قهوه. آنها که قهوه می خورند:

سالم ترند: قهوه در برابر بیماری های گوناگون مقاومت دارد، آلزایمر، دیابت، و یا بیماری های قلبی و عروقی و ریسک ابتلا به بیماری هایی چون پارکینسون در کسانی که قهوه می خورند کمتر است.
باهوش ترند: قهوه فقط هشیارتان نگه نمی دارد. کافیین موجود در قهوه، آدنوزین را مهار می کند. آدنوزین یک ناقل بازدارنده است. وقتی آدنوزین، محدود شود شما انرژی بالاتری داشته و بهتر می توانید کار کنید.
خوش اندام ترند: کافیین با چربی مبارزه می کند چون متابولیسم را افزایش می دهد. قهوه می تواند اسیدهای چرب را از بافت های چرب جدا کند. 
شادترند: افرادی که قهوه می نوشند کمتر افسرده می شوند. آنتی اکسیدان های موجود در قهوه مسوول تقویت روحیه و ایجاد هیجان و خوش بینی هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :