آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213492
تاریخ انتشار : 22 تیر 1396 1:23
تعداد بازدید : 468

گردونه خبر

گردونه خبر

 همزمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس 2017 اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و حمایت مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ایران در این نمایشگاه را برپا خواهد کرد.

 شرکت داناک همایش آینده اقتصاد فناوری اطلاعات را با حمایت و مشارکت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، یکم مردادماه در سالن شماره یک نمایشگاه تهران، هم زمان با نمایشگاه الکامپ برگزار خواهد کرد.

 هیات وزیران، آیین نامه اجرایی مربوط به نحوه استفاده مودیان مالیاتی از سامانه صندوق فروش «صندوق ماشینی (مکانیزه) فروش» با هدف امکان شناسایی فعالان اقتصادی در نظام مبادلات اقتصادی و به حداقل رساندن فرار مالیاتی و حذف دفاتر قانونی برای اشخاص حقیقی را تصویب کرد.

 در كميسيون مشاوره و نظارت اتحاديه شركت‎هاي حفاظت الكترونيك و شبكه‎هاي ايمني اعلام شد: حضور نمایندگان تشکل‎ها در هیات‎های حل اختلاف مالیات، بیمه و گمرک بلامانع شد.

 معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ایران باید با استفاده از خلاقیت جوانان سهم خود را از  بازار ۳۰ میلیارد دلاری تولید محتوای دیجیتال از آن خود کند، اما شکوفایی ظرفیت بسیار خوب سرمایه گذاری در این عرصه نیازمند توجه به خلاقیت و نوآوری جوانان است.

 رییس امور شرکت‎ها و موسسات دانش‎بنیان گفت: شرکت‎های متقاضی استفاده از معافیت مالیاتی به خصوص شرکت های نوپا و دانش‎بنیان حتما باید اظهارنامه مالیاتی را تکمیل و ارسال کنند و مشمول معافیت بودن به معنی ارسال نکردن اظهارنامه نیست.

 مدیر عامل شرکت آسیاتک گفت: در راستای فاز سوم شبکه ملی اطلاعات، فاز یک دیتاسنتر ملی آسیاتک در برج میلاد افتتاح می شود.

 نشست هم اندیشی با شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور باهدف ایجاد فضای تعاملی در سالن الکام استارز برگزار شد.

 دوره آموزشی نشست انتقال تجربیات صادرکنندگان موفق ۱ (محصولات FMCG) برای شرکت های دانش بنیان با حمایت کریدور صادرات محصولات دانش بنیان در تیرماه برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :