آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213490
تاریخ انتشار : 22 تیر 1396 1:19
تعداد بازدید : 405

سالن اشتغال الکامپ 23 به مشاوران استان ها اختصاص یافت

بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با حضور اعضا و تصویب چهار مصوبه برگزار شد.

فناوران - در ابتدای نشست ناصرعلی سعادت رییس سازمان سیزدهمین سالگرد تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای را به تمامی اعضا و فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و حاضران در نشست تبریک گفت و به ارایه گزارش کوتاهی از اقدامات انجام شده طی یک ماه گذشته پرداخت. 
سعادت در مورد پیگیری انتقال وظایف اجرایی شورای عالی انفورماتیک کشور که پس از انحلال در وضعیت بلاتکلیف به سر می‎برد، گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای از همان ابتدا که حکم انحلال شوراهای موازی صادر شد آمادگی خود جهت انجام رتبه‎بندی شرکت‎ها و همچنین صدور گواهی نرم‎افزار را به شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد و همچنان در حال پیگیری این مساله هستیم.
سپس اعضای شورای مرکزی با پیشنهاد تعویق تاریخ برگزاری آزمون احراز صلاحیت مشاوران 96 موافقت کردند و مقرر شد آزمون در روز جمعه 21 مهر ماه سال جاری برگزار شود.
در ادامه به اتفاق آرا، مصوب شد در سالن اشتغال نمایشگاه الکامپ بیست و سوم پاویونی به شاخه مشاوران نظام های استانی اختصاص داده شود. 
همین طور مقرر شد طرح ها پس از مدل‎سازی برای روش‎های عملیاتی سازی به شورای مرکزی جهت تصمیم‎گیری و دریافت مصوبه ارجاع شود.
در پایان با نظر اعضای شورای مرکزی جهت افزایش درآمد استان‎ها از برگزاری نمایشگاه و ارتقا سطح کمی و کیفی آن، طرح تجمیع نمایشگاه‎های الکامپ انجام شود. به این ترتیب که در تمامی استان‎هایی که پتانسیل برگزاری نمایشگاه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد، این نمایشگاه با نام تجاری الکامپ برگزار شود و تقویم برگزاری نمایشگاه‎ها، به صورت یک تقویم سراسری در کل کشور تهیه شود و مجوز برگزاری و مدیریت امور برگزاری نمایشگاه با سازمان کشور باشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :