آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21348
تاریخ انتشار : 19 دی 1391 10:21
تعداد بازدید : 869

معرفی محصولات و خدمات بانکداری الکترونیکی در دومین همایش

معرفی دستاورد های نوین صنعت بانکداری در کشور، معرفی زیرساخت ها و ابزارهای جدید پرداخت الکترونیکی، ارتقای سطح دانش تخصصی مسوولان بانکی در حوزه نظام های پرداخت و آشنایی با جنبه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بانکداری الکترونیکی مهم ترین اهداف “دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت” است.

بینا- فرهاد نیلی، رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک‌ مرکزی و دبیر دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با بیان این مطلب گفت: سال گذشته میزگردی با عنوان نظارت در بانکداری الکترونیک داشتیم که یک موضوع چالشی بود. دلیل آن هم این است که نظارت بر اساس سیستم سنتی بانکداری صورت می‌گیرد و بانکداری الکترونیکی مولودی است که انگار از والد خود چند گام جلوتر است. با چنین فرضی و به لحاظ جنبه تکنولوژیک بانکداری الکترونیکی، نظارت باید حتما بر پایه دانش فناوری اطلاعات باشد، ولی از جنبه بانکی آن با نگاه سنتی، ناظر می‌گوید حتما باید صورت حساب‌های مالی را رویت کنم.
رییس پژوهشکده پولی و بانکی افزود: پس از برگزاری موفق نخستین همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری شرکت ملی انفورماتیک تلاش می‌کند تا با برگزاری دومین همایش گامی استوار برای معرفی محصولات، خدمات و اقدامات انجام شده در این حوزه توسط بانک‌ها و شرکت‌های فعال در این عرصه بردارد. به‌علاوه همایش مزبور فرصتی استثنایی برای بهره‌مندی فعالان عرصه بانکی از اندیشه‌های صاحب‌نظران و اندیشمندان این حوزه فراهم می‌کند.
این همایش در روزهای 26 و 27 دی‌ماه امسال در تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در بخش‌های مختلف همایش می‌توانند اطلاعات مربوط را از وب‌سایت آن به نشانی http://conf.mbri.ac.ir/ebps2 دریافت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :