آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21346
تاریخ انتشار : 19 دی 1391 10:20
تعداد بازدید : 541

بدون تیتر

حمید رضا فولاد گر، رییس کمیسیون ویژه تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس ماده 75 قانون برنامه پنجم توسعه برگزاری جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی از الزامات قانونی است و شش وزیر اقتصادی دولت شامل وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر اقتصاد، وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر نیرو و وزیر نفت باید به مجلس بیایند و به این سوال پاسخ دهند که چرا در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی شرکت نمی کنند.

  تانر ییلدیز، وزیر انرژی ترکیه، گفت: توپراس، تنها پالایشگاه نفت ترکیه، به خرید نفت از ایران ادامه خواهد داد اما حجم واردات را افزایش نخواهد داد.
  طرح حذف چند صفر از پول ملی از سال گذشته با موافقت رسمی ‌هیات وزیران کلید خورد تا یکی از بزرگ‌ترین اصلاحات نظام پولی کشور آغاز شود؛ اما ظاهرا تصمیم‌گیری درباره آن موکول به دولت آینده و برنامه‌های اقتصادی آن شده است.
  محمدرضا پورابراهیمی، نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص سوال مجلس از وزیر اقتصاد در مورد معوقات بانکی گفت: وزیر اقتصاد پاسخ داد که بخشی از این معوقات مطالبات بانک‌ها از دولت است و بخشی هم مطالبات مربوط به زلزله و سیل است که امکان بازپرداخت آن وجود ندارد، اما به نحوی از معرفی دانه‌درشت‌های اقتصادی اجتناب کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :