آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21342
تاریخ انتشار : 19 دی 1391 10:14
تعداد بازدید : 862

نرم افزار ویژه جشنواره فیلم و عکس تهران ارایه شد

شرکت سامسونگ به عنوان حامی نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، نرم افزار فوتو فون را به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به عکاسی با موبایل قرار داده است.

ستاد خبری حاميان نخستين جشنواره فيلم و عكس همراه تهران- Photo phone نرم‌افزاری برای ارتباط با نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و شرکت‌کنندگان در این جشنواره است که روی سیستم‌عامل آندرویید فعال می‌شود.
photo phone    نرم‌افزار اجتماعی است که امکان عکاسی، انتخاب و ارسال عکس به جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را فراهم می‌کند. همچنین دارندگان این برنامه می‌توانند عکس‌های رسیده به این جشنواره را ببینند، به هر عکس امتیاز بدهند و تعداد امتیازهای هر عکس را پیگیری کنند. امکان نشان‌گذاری روی عکس‌ها و جست‌وجوی عکس بر اساس تگ‌ها نیز در این برنامه فراهم شده است.  دسترسی به اخبار و تازه‌های نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران نیز در نرم‌افزار photo phone  فراهم شده است.
کاربران بعد از اعلام نتایج داوری با استفاده از این برنامه می‌توانند عکس‌های برگزیده توسط هیات داوران را ببینند. پس از اتمام نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، ارتباط علاقه‌مندان به عکاسی و فیلمبرداری با موبایل توسط اپلیکیشن photo phone  تداوم خواهد یافت.
Photo phone  مبتنی بر Html 5 طراحی شده و به صورت رایگان به علاقه‌مندان عرضه شده و از سایت سامسونگ به نشانی www.samsungapp.com، سایت بازار به نشانی www.cafebazaar.com و سایت نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران به نشانیwww.tfpf.mobi  قابل دانلود است.
نخستین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با محوریت عکس و فیلم با تلفن همراه، از اول تا چهارم اسفند 1391 در تهران برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار براي اين جشنواره دي ماه 1391 است و علاقه‌مندان به شرکت در بخش مسابقه سامسونگ با موضوع «ایده‌ها منتظر نمی‌مانند» تا چهارم بهمن ماه فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :