آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213413
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396 11:39
تعداد بازدید : 1058

رویداد ایده پردازی برگزار می شود

دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد بین المللی ایده پردازی را که هرساله در کشور آلمان برگزار می شود، برپا خواهد کرد.

دانشگاه امیرکبیر- رویداد «Falling Walls Lab » همه ساله در کشور آلمان برگزار می شود و در آن بعد از برگزاری رقابت های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر به این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می شود، اعزام خواهند شد. 
در سال جاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در روز ۱۸ مهر ماه رقابت مقدماتی رویداد «Falling Walls Lab Tehran» را برگزار می کند. 
دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسادکتری و اعضای شرکت های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده ای در هر زمینه باشند، می توانند برای شرکت در این رویداد علمی بین المللی از طریق falling-walls.ideasbazaar.ir ثبت نام کنند.
در صورت انتخاب اولیه طرح های ارسالی، صاحبان ایده باید در روز رویداد در مدت سه دقیقه از ایده خود دفاع کنند. منتخبان این رویداد به مرحله نهایی این رقابت که در برلین برگزار خواهد شد، راه می یابند.
بر اساس اعلام دبیرخانه نخستین مرحله رویداد Falling Walls Lab Tehran  تاکنون بیش از ۳۰  ایده برای شرکت در این رویداد بین المللی ارسال شده است. علاقه مندان شرکت در این رویداد تا آخر مرداد فرصت دارند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کنند.
مهلت ارسال ایده ها تا ۲۹ مرداد ماه اعلام شده است که با توجه به کمبود زمان، تمدید نخواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :