آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213411
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396 11:34
تعداد بازدید : 1109

کانال «استخرپارتی» تعطیل شد

ماموران پلیس اطلاعات و امنیت مشهد گردانندۀ اصلی کانال تلگرامی معروف به «استخرپارتی» را در آخرین مهمانی شناسایی و دستگیر کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان - قاضی روح ا... بهاری، بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: این عملیات با هدایت سرهنگ جواد واعظی مقدم، رییس فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت مشهد و همکاری سرهنگ رودهی، رییس پلیس امنیت اخلاقی مشهد، در کوتاه ترین زمان ممکن طرح ریزی و اجرا شد.
وی افزود: در این عملیات متهم اصلی پرونده معروف به عموهادی به همراه مالک باغ و خواهرزاده اش و ۱۳ پسر و دختر جوان دیگر دستگیر و پس از تشکیل پرونده با قرار مناسب راهی زندان شدند.
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: یکی از متهمان به هویت ح. پ که مسوول هماهنگی این پارتی بوده، در مواجهه با پلیس با مأموران درگیر و به آنان هتاکی کرده است. این موضوع نیز در دست بررسی است.
قاضی بهاری افزود: طبق بررسی ها متهمان دستگیرشده اغلب از اعضای کانال تلگرامی «استخر پارتی» هستند و طی هماهنگی با ادمین این کانال این باغ را برای خوش گذرانی نامتعارف خود انتخاب کرده بودند که خوشبختانه مأموران پلیس اطلاعات و امنیت و پلیس امنیت اخلاقی مشهد این پرونده را با سرعت قابل توجهی پیگیری کردند و به نتیجه رساندند.
وی از پدر و مادر ها خواست برای جلوگیری از بروز چنین ناهنجاری هایی فضای خانواده را به محیطی امن و خصوصاً صمیمانه تبدیل کنند.
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب مشهد خاطر نشان کرد: والدین فرزندان خود را به صورت نامحسوس زیر نظر بگیرند و چنانچه از آنان خطایی سر زد، آن را در قالب رابطه ای دوستانه به فرزندانشان گوش زد کنند؛ چراکه برخورد های قهر آمیز نتیجۀ عکس دارد و این عمل موجب خانواده گریزی 
فرزندان می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :