آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21331
تاریخ انتشار : 19 دی 1391 9:50
تعداد بازدید : 432

مایکروسافت نسخه جدید ویندوز اینتیون را معرفی کرد

شرکت مایکروسافت نسخه جدیدی از راهکار مدیریتی تحت پردازش ابری خود را که ویندوز اینتیون (Intune) نام دارد، روانه بازار کرد.

همکاران سیستم- به نوشته وب‌سایت zdnet، شرکت مایکروسافت نسخه جدید پلات‌فورم ویندوز اینتیون را در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران عرضه کرده، اما قصد دارد از ۱۳ ژانویه آن را در دسترس مخاطبان بیشتری قرار دهد. اینتیون نرم‌افزار مایکروسافت در زمینه خدمات امنیتی و مدیریتی پردازش ابری است که نخستین نسخه آن در ژوییه ۲۰۱۱ عرضه شد.
این راهکار در ابتدا برای کسب و کارهای کوچک و متوسطی عرضه شد که به وسیله آن می‌توانستند حداکثر ۵۰۰ رایانه تحت ویندوز را مدیریت کنند، اما نسخه جدید ویندوز اینتیون برای مدیریت ۱۰۰ هزار کاربر، رایانه و ابزار همراه قابل استفاده
 است.
بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی به نسخه جدید ویندوز اینتیون افزوده که از جمله آنها می‌توان به یکپارچگی با ویندوز ۸، ویندوز آر تی، ویندوزفون ۸ و نیز ابزارهای همراه تحت سیستم‌عامل‌های اپل و گوگل (آی او اس و آندرویید) اشاره کرد.
کاربران همچنین می‌توانند از طریق ابزار متصل‌کننده جدیدی که مایکروسافت برای این پلات‌فورم عرضه کرده است، ابزارهای همراه خود را مدیریت کنند.
شرکت مایکروسافت در زمینه حق اشتراکی که کسب و کارهای کاربر برای استفاده از این راهکار باید بپردازند، نیز تغییراتی انجام داده است.
در نسخه جدید اینتیون حق اشتراک ماهیانه هر کاربر به شش دلار کاهش یافته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :