آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213079
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396 0:26
تعداد بازدید : 650

20 تیرماه آخرین فرصت ثبت نام در سالن الکام استارز

ثبت نام کسب و کارهای نوپا در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ چهارشنبه چهاردهم تیزماه آغاز و تا 20 تیر ادامه دارد.


فناوران -  کسب و کارهای نوپایی که علاقه مند به حضور در سالن الکام استارز هستند، می توانند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه نسبت به ثبت نام نهایی و پرداخت وجه خود برای حضور در این بخش از بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اقدام کنند. همچنین فرصت تکمیل پوستر استارت آپ های حاضر در غرفه های ۴-۵ متری، از ۲۰ تا ۲۵ تیر ماه خواهد بود.
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور امسال نیز برای سومین سال پیاپی در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا سالن ۸ و ۹ که از بهترین سالن های نمایشگاه تهران به شمار می روند را به استارت آپ ها اختصاص داده است. علاقه مندان تنها با پرداخت ششصد هزار تومان، امکان حضور در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۷ را کسب خواهند کرد و سازمان به عنوان طرح حمایتی سایر هزینه های حضور و تجهیز سالن استارت آپ ها را برعهده خواهدگرفت.
در سال جاری استارت آپ ها در سه سطح متفاوت می توانند در سالن الکام استارز حضور یابند. گروه نخست که بخش عمده سالن الکام استارز را تشکیل میدهد، در فضاهای استاندارد ۴ تا ۵ متری به همراه یک میز یا استند مستقر خواهند شد. 
در گروه دوم استارت آپ هایی که علاقه مند به حضور در غرفه های بزرگتر هستند، قرار دارد. این گروه طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام استارز را خواهند داشت. بدیهی است که حمایت های سازمان شامل این دسته از متقاضیان نمی شود.
گروه سوم شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیری هستند که می توانند به همراه استارت آپ های تحت حمایت خود به صورت یک جزیره فناوری در سالن الکام استارز حضور یابند. 
بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد ماه به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :