آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213037
تاریخ انتشار : 15 تیر 1396 9:38
تعداد بازدید : 899

گلچین شبکه

گلچین شبکهصفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار این عکس، تولد اشکان دژاگه را تبریک گفت و نوشت: هافبک تیم ملی فوتبال ایران 31 ساله شد.


محمد طاهری سردبیر هفته نام تجارت فردا نوشت: سه سال قبل از پیروزی انقلاب ایران خمرهای سرخ به رهبری پل پوت در کامبوج به قدرت رسیدند. خمرهای سرخ مائوئیست بودند و در مدت زمانی که قدرت را در دست داشتند یک و نیم میلیون از هفت میلیون شهروند کامبوج را به بهانه مبارزه با گرایش های غربی و تمایلات سرمایه داری کشتند. آنها بی رحمانه مخالفان، منتقدان و اشخاص نامطلوب به خصوص شهرنشینان و طبقه تحصیل کرده شهری را از میان برداشتند. کتاب پل پوت نوشته فیلیپ شورت که با ترجمه آقای بیژن اشتری وارد بازار شده، جنایت های خمرهای سرخ را روایت کرده است. موسی غنی نژآد معتقد است اگر مجاهدین خلق بعد از انقلاب در ایران به قدرت می رسیدند، ای بسا بیشتر از خمرهای سرخ آدم می کشتند.


هادی حیدری با انتشار این طرح نوشت: چهارده تیر پاسداشت روز قلم، تقدیم به همه آنان که شرافت قلم را به قربانگاه منفعت طلبی و بی هویتی نبردند.


فیدیبو که نخستین فروشگاه کتاب الکترونیکی است، این عکس را منتشر کرده است.


Erik Solheim رییس بخش محیط زیست سازمان ملل متحد در اینستاگرام خود به انتشار عکسی تقلبی از وی درباره هوای اهواز واکنش نشان داد. عکس سمت چپی واقعی و عکس سمت راستی تقلبی است. او از کاربران خواست از انتشار عکس های غیرواقعی پرهیز کرده و اجازه دهند روی حل مشکل گرد و غبار متمرکز شوند.


خبرآنلاین این عکس را به نقل از ایسنا از مراسم تشییع پیکر عطاالله بهمنش گزارشگر و مفسر باسابقه ورزشی ایران در ورزشگاه شهید شیرودی منتشر کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :