آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213003
تاریخ انتشار : 14 تیر 1396 11:29
تعداد بازدید : 1033

63 درصد

نظرسنجی مؤسسه پانمون روی بیش از 550 متخصص فناوری اطلاعات و امنیت فاوا نشان داد که 63 درصد سازمان ها نمی توانند بر دستگاه های کارکنان شان خارج از محیط کار نظارت کنند و 55 درصد این دستگاه های همراه که از آنها استفاده سازمانی می شود، آسیب پذیر و دارای اطلاعات و داده های حساس هستند.

رایورز- این نظرسنجی که با پشتیبانی ابسولوت انجام شد، به این نتیجه رسید که 56 درصد از شرکت ها، یک استراتژی انطباق منسجم ندارند و 70 درصد بر این باورند که توانایی آنها برای به حداقل رساندن آسیب های شکست نقطه نهایی، کمتر از میانگین مورد انتظار است.
جالب اینکه فقط 28 درصد از پاسخ دهندگان، توانایی تجزیه و تحلیل خودکار و بازرسی برای تعیین میزان انطباق با شرایط را داشتند. 
دکتر لری پانمون، رییس و بنیان گذار مؤسسه پانمون در بیانیه ای اذعان داشت: بدیهی است که وقتی صحبت از حفاظت داده ها در نقاط نهایی سازمانی به میان می آید، شرکت ها با قابلیت دید واقعی، کنترل چالش ها، اطمینان از میزان انطباق و پایداری در برابر تهدیدها مواجه هستند.
نتیجه همچنین نشان می دهد که با وجود اینکه سالانه 4/3 میلیون دلار صرف شناسایی و محدودسازی نقاط انتهایی ناامن می شود، 53 درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند که تعداد نقاط انتهایی آلوده به بدافزار در 12 ماه گذشته با افزایش همراه بوده است.
مطابق داده های این نظرسنجی، 62 درصد از پاسخ دهندگان در سال 2016 حملات باج افزاری را پشت سر گذاشته بودند، اما صرفاً 53 درصد آنها از یک روش رسمی برای بررسی این حمله استفاده کرده بودند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :