آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212913
تاریخ انتشار : 13 تیر 1396 10:58
تعداد بازدید : 799

در جشنواره تپش در هر تراکنش مطرح شد

همراه کارت بانک آینده، کیف پول می شود

وعده کیف پول شدن همراه کارت در جشنواره تپش در هر تراکنش که بعد از ظهر یکشنبه برگزار شد، از سوی معاون طرح و توسعه شرکت ارتباط فردا بیان شد.

فناوران- نیما نامداری در این جشنواره با بیان اینکه نسخه آتی همراه کارت به سمت کیف پول الکترونیکی می رود و جشنواره تپش در هر تراکنش می تواند نقطه پایان و آغازی جدید برای همراه کارت باشد، گفت: ارتباط فردا همیشه می خواهد یک گام جلوتر از صنعت حرکت کند که کار ساده ای نیست. زمانی که اجرای طرح همراه کارت را آغاز کردیم، هیچ شرکتی این سرویس ها را روی برنامک های (اپلیکیشن) بانکی خود ارایه نمی داد. در حالی که هم اکنون تمام شرکت های PSP برای ارایه این خدمات با یکدیگر رقابت می کنند، از این رو باید مسیر خود را در این بخش تغییر داده و سطح خود را ارتقا دهیم و ایستا نباشیم.
وی با بیان اینکه نسخه جدید همراه کارت به زودی در شهریور ماه ارایه و سرویس هایی که روی نسخه جدید همراه کارت عرضه می شود، با سرویس های اکنون متفاوت خواهد بود، افزود: نسخه آتی همراه کارت به سمت کیف پول الکترونیکی خواهد رفت و به گونه ای خواهد بود که با شرایط جدید پرداخت الکترونیکی کشور سازگار باشد؛ از این رو محصول جدید همراه کارت تجربه کاربری جدیدی ایجاد خواهد کرد.
نامداری گفت: یکی از برنامه های شرکت ارتباط فردا حرکت به سمت بانکداری باز است، این شرکت قصد دارد یک پارادایم شیفت در فضای بانکداری ایجاد کند به گونه ای که بتوان از خدمات بانکی در حوزه های دیگر نیز بهره برد. وی با بیان سایر پروژه هایی که برای اجرا در دستور کاری شرکت ارتباط فردا قرار دارد، گفت: سوپرمارکت های مالی از برنامه های آتی ما به شمار می آیند؛ مراکزی که نام بانک، بیمه یا بورس بر سر در خود ندارند اما به گونه ای طراحی شده اند که تمامی خدمات مالی را ارایه خواهند داد.
مدیرعامل شرکت پیدا، شرکت زیرمجموعه شرکت ارتباط فردا و ارایه دهنده خدمات پرداخت موبایلی در ابتدای این مراسم با بیان پیشینه همراه کارت گفت: نسخه اولیه این برنامه در سال ۹۳ روی سیستم عامل های رایج بازار، آندرویید، ویندوز و IOS ارایه شد که باعث شد استقبال گسترده ای از آن صورت گیرد.
رضا شکیبا نیا افزود: از ویژگی های اصلی همراه کارت این است که برای استفاده از آن لازم نیست حتما مشتری یک بانک باشید. تمامی دارندگان کارت های بانکی می توانند از همراه کارت بهره ببرند. وی با بیان کارکردهای نسخه آتی همراه کارت گفت: با توجه به گسترده تر شدن موبایل سرویس های آتی، همراه کارت بیشتر مبتنی بر کیف پول الکترونیکی خواهد بود. تلاش خواهیم کرد همراه کارت را به کیف پول موبایل تبدیل کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :