آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212901
تاریخ انتشار : 13 تیر 1396 10:37
تعداد بازدید : 699

همکاری فناوری-علمی شاتل با دانشگاه تهران

شرکت شاتل در مراسمی با پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران قرارداد همکاری فناوری-علمی امضا رساند.

فناوران-  ناصر سلطانی، رییس پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، این قرارداد را آغازی بر همکاری فناوری– علمی پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران با شرکت شاتل در قالب مدل «دانشکده سرمایه گذار» خواند.
در این مراسم محمد حسن شانه ساززاده، رییس هیات مدیره گروه شرکت های شاتل نیز گفت: در سال های فعالیتی که داشتیم، متوجه شدیم که توجه صرف به کسب و کار به تنهایی معنا ندارد و تعالی سازمانی فقط تمرکز روی سود بیشتر نیست و تحقیق و توسعه در حوزه فناوری اطلاعات برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است. وی افزود: پس از بررسی های مختلف و انجام مذاکرات، دانشگاه تهران را به عنوان شریک استراتژیک خود در حوزه فناوری- علمی انتخاب کردیم. در همین زمینه از ماه ها پیش تیم فنی شاتل پروژه های متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات تعریف کرد که قرار است این پروژه ها به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برون سپاری شود. همچنین در صورت کسب موفقیت، دانشگاه و شاتل به صورت مشترک کسب و کار جدید را در قالب شرکت مشترک پیش خواهند برد.
 شانه ساززاده معتقد است که با این کار از یک سو شاتل می تواند خود را همراه با آخرین تحولات دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات به روز نگه دارد و از سوی دیگر دانشجویان شانس کسب تجربه و عینیت بخشیدن به ایده های کارآفرینانه را خواهند داشت.
رییس هیات مدیره گروه شرکت شاتل ضمن بیان همکاری نزدیکی که این شرکت پیش از این با دانشگاه های مختلف کشور ازجمله دانشگاه تهران در حوزه برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه های مهارتی، جذب کارآموز و... داشته، عنوان می کند با امضای این قرارداد فناوری- علمی شاتل تصمیم دارد به صورت سیستماتیک و با پروتکل اقتصادی مشخص کار تحقیق و توسعه را با دانشگاه تهران پی گیری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :