آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21280
تاریخ انتشار : 18 دی 1391 10:14
تعداد بازدید : 524

امنیت شبکه ارتباطی توام با توسعه علم و فناوری امکان پذیر است

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات گفت: باید اقدام های لازم در راستای هدف دار کردن، تجاری سازی و کاربردی کردن پایان نامه های دانشجویان دانشگاه سهند و سایر موسسات آموزشی انجام شود و در همین زمینه، اعلام می کنیم که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از پژوهش های مربوط به این حوزه حمایت می کند.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- شریف‌زاده در همایش «ارتباطات و فناوری اطلاعات و جایگاه آزمایشگاهای مرجع در توسعه منطقه» با بیان این مطلب گفت: در راستای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، حمایت از پژوهشگران و صنعت‌گران این حوزه از اولویت‌های این وزارت‌خانه است.
وی با بیان این مطلب که با هدایت وجوه اداره شده در این بخش و تشویق سرمایه‌گذاری در حوزه IT و ICT می‌توان از پتانسیل‌های موجود در این منطقه بیشترین استفاده را کرد، افزود: با ایجاد شهرک صنعتی ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و استانداری آذربایجان شرقی و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌توان گام‌های موثری در توسعه منطقه و حمایت از صنعت و علم و فناوری برداشت.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت ارتباطات با اشاره به نقش حاکمیتی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان گفت: این اداره کل باید نسبت به برنامه‌ریزی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و راه‌اندازی مرکز دیتاسنتر در استان که زیرساخت شبکه ملی اطلاعات است اقدام کند.
براساس این گزارش، در این همایش تفاهم‌نامه بین اداره کل ICT و دانشگاه صنعتی سهند منعقد، از پورتال اداره کل ICT رونمایی و تمبر یابود همایش توسط شریف‌زاده معاون وزیر ارتباطات ابطال شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :