آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 21278
تاریخ انتشار : 18 دی 1391 10:9
تعداد بازدید : 644

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد:

تمامی مدارس خاص تهران هوشمند می شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام مدارس خاص شهر تهران از جمله سمپاد، شاهد، هیات امنایی، قرآنی و نمونه مردمی باید هوشمند شوند.

خبرگزاری فارس- حمیدرضا حاجی‌بابایی با تاکید بر ارایه خدمت شایسته به فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: یکی از وظایف مهم مدارس شاهد، هرچه پررنگ‌تر جلوه دادن ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه فرماندهان شهید در دوران دفاع مقدس همواره القای امید و آینده‌ای روشن می‌کردند نه القای یاس و ناامیدی، گفت: باید تلاش کنیم با توجه به تقاضا و نیازهای مبرم کشور به ویژه شهر تهران، به سمت افزایش هنرستان‌ها حرکت کنیم.
حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه مدارس خاص باید یک الگوی کامل و یک ویترین زیبا از مدرسه در جمهوری اسلامی ایران باشد، افزود: به لطف خداوند و مجاهدت‌های دلسوزانه فرهنگیان امروز فضای آموزش و پرورش بر روی دشمنان انقلاب بسته شده است و دشمنان از این امر بسیار عصبانی هستند.
وزیر آموزش و پرورش از هوشمندسازی بیش از هفت هزار مدرسه در سراسر کشور از ابتدای سال 91 تا کنون خبر داد.
وی با بیان اینکه مدیران آموزش و پرورش باید سرداران جبهه اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی باشند، افزود: ما در آموزش و پروش آنقدر کار داریم و آنقدر مسوولیت‌مان سنگین است که نباید هیچ‌گاه به خودمان اجازه دهیم فعالیت‌های آموزش و پرورش تعطیل شود.
حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با لطف و عنایت خداوند مستحکم‌تر و قوی‌تر خواهد شد، افزود: هم‌اکنون مطابق آمار رسمی در سراسر کشور 418 هزار دانش‌آموز پیش‌دبستانی داریم که عدد بسیار مطلوبی است و باید توسعه نیز پیدا کند.
وی افزود: باید کاری کنیم که آوای دلنشین قرآن کریم از مدارس سراسر کشور به ویژه شهر تهران شنیده شود.
وزیر آموزش و پرورش افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید در سراسر کشور با تمام قوا و توان در مدارس فعالیت‌هایی همانند نمایشگاه و نمایش فیلم داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :